5 kwadratowych dziecka. m przed i po naprawie

5 kwadratowych dziecka. m przed i po naprawie

Staraliśmy się, aby materiał uniwersalny i dotyczy aranżacji pomieszczeń, dziewcząt i chłopców pokoje w Chruszczowa i innych typowych domów. Dlatego, oprócz oglądania siostry pokoju Abby i Ksayry, w artykule, można zobaczyć inne przykłady udanej konstrukcji.
detsk40

Jeśli dziecko źle oświetlone i wychodzi na północ, najlepszym wyborem jest: beżowy, jasnożółty, różowy, koral, jasnozielone ciepłe kolory. Jak widać, dziewczynek ma bardzo małe okno, więc projektant wydała ściany z ciepłej kremowo-żółty.

5 kwadratowych dziecka. m ciepłych

Jeśli okna dziecko znajdują się na południe, a następnie wybierając tapetę lub farbę do ścian, dać pierwszeństwo jasnoniebieskim, jasny fiolet i jasnych odcieni szarości, które jest zimne.
Jeśli chcesz pokleit tapetę, wybierz obudowę z postacią drobnego i dyskretny, jak duże i zbyt jasny sprawi, że pokój jeszcze mniejsze.

Tapeta we wnętrzu bardzo małego dziecka sala 5 tys. m

Nawiasem mówiąc, jeśli jest to możliwe, a następnie zmienić konwencjonalne drzwi wahadłowych na przesuwne.
W odniesieniu do płci, w tym przykładzie, jest ozdobiony jasnymi płytkami. Ale jeśli gorące wyspy Filipin, gdzie gospodyni pokoju mieszkają taki fajny materiał jest dopuszczalne, podłoga jest lepiej urządzić rosyjski litego drewna, korka, linoleum, dywan, laminatu lub deski podłogowej. Wybór laminatu lub deski podłogowej, wolą paski trzy-band, określone w rozciągliwości i umieścić je w domu lub pod kątem 45 stopni, a po drugiej stronie pokoju. Ta technika pomoże wizualnie przesunąć ścianę i sprawiają, że pokój wygląda szerszy.

Umiejscowienie i dobór mebli
Projektowanie mebli

Meble są również lepiej wybrać jasne kolory takie jak biały lub uniwersalne w tonie jak ściany w pokoju sióstr.

Łóżko w ścianach tonowych

Nie należy wybierać zbyt zdobione meble. Usprawnione zwięzłej formie będzie wyglądać o wiele bardziej odpowiednie.
Pamiętaj, że im mniejsze kąty w małym pomieszczeniu, tym lepiej.

Wybierając łóżko
[Obszaru projektowania dla dzieci od 6 metrów kwadratowych. m]
obszaru projektowania dla dzieci od 6 metrów kwadratowych. m
Pokój dziecięcy z 6 metrów kwadratowych. m, podczas gdy nie przestronne, ale może pomieścić wszystko, co potrzebne dla dziecka – łóżko i uczyć się, szafa i mała gra zo …