Astana spakowali sklep? Nibali nie jest już liderem, spalone i jego zastępcy

Jeśli wychodzą z założenia, że ​​prawdziwy Tour de France rozpoczął się w górach, a następnie przekazywane tylko dwa dni w tym roku i stabilny Astana jest wstrząśnięty do fundamentów. Jego gwiazda i zeszłoroczny zwycięzca, Itan Vincenzo Nibali, z miejscem na słońcu spadł na podłogę.

Sycylijczyk rekin w Pirenejach tyle cierpieć z nim Astana straciła cierpliwość i złożono go od lidera na ogólny odpowiednio. Jest to reakcja na Nibali wchodzą w pierwszej dziesiątce; Wtorek, broniąc mistrz na czele Chris Frooma stracił cztery i pół minuty, prawie wczoraj kolejną minutę.

„Nibali może spróbować wygrać etap, w którym będzie miał nogi. Nasz człowiek w klasyfikacji generalnej jest teraz Jakob Fuglsang.Wraz z nim zaatakować w pierwszej piątce „, dyrektor generalny nakazał eskadrę kazachskiej Aleksandr Winokurow.

Astana to kolejny wielki wstrząs podczas tegorocznego Tour de France. Tuż przed rozpoczęciem zagrożenie wiszące nad odległość Domestik Lars Boom podejrzanego, ponieważ wyniki swoich badań – Astana, chociaż opuścił zespół, aby zafałszować Unię dla wiarygodności kolarstwa, ale w końcu wysięgnika domu podczas drugiego tygodnia wyścigu właśnie wysłany – grypa usprawiedliwiły jeźdźca. A teraz musi zmienić lidera.

„Fizycznie czuję się dobrze. Niestety, nie mogę wziąć. Nie wiem dlaczego, ale nie jestem nawet cień ostatniej Nibali, „poskarżył jeźdźca.W pierwszym etapie górskim było mało, nie tylko najlepsze, ale nawet ich własne udomowione. Od potu podbródek płynęła swobodnie, zamieniono wyczerpany.

„Wydaje się, że ogranicznik ktoś Vincenzo zestaw prędkość,” twierdzi kierownik zespołu Giuseppe Martinelli.

Co u diabła nie chce, tylko w w pierwszym etapie, zanim dostali zielone światło do jazdy na zamówienie, spalone I Fuglsang.Wczoraj trwało prawie szesnaście minut stracił do zwycięzcy, wykończone daleko w tyle Nibalim.

To prawda, konkurować suwerenny Froomovi niewłaściwego nikt jednak problemy Nibali są najbardziej oczywiste. Czas traci praktycznie od dnia, w którym Tour de France wystartował z premiery w Utrecht, Holandia.

Niektórzy mówią o zarodka Nibali miał problemy w ubiegłorocznym Tour de France zwycięstwa. W zimie, widocznie niewłaściwego działania wokół sponsorzy nie są przygotowane.On go uspokoić dodane lub pięciu jeźdźców dopingu ustaleń w Astanie w ostatnim czasie.

„Vincenzo potrzebuje dobrego mechanika” oferuje rozwiązanie Vinokurov. „Coś jest bardzo uszkodzony w głowie”.

Przed rozpoczęciem wczorajszego etapu był duński facet Fuglsang trzynastego ogólnie rzecz biorąc, trzy miejsca za Nibalim któremu stracił mniej niż dwie minuty. Wieczorem po etapie był osiemnaście (Nibali jedenasty) z Manka 11:27 minut Sycylijczyk capo.

Kłopoty Astana wydają daleka od zakończenia.

Astana w klasyfikacji 11 />
18-cia Jakob Fuglsang + 19:14 33-ci />
50-ty Andrej Grivko + 48:03
110-tyLieuwe Westra + 01:12:19 121-cia />
156. Dmitrij Gruzdev + 1:31:41