Byliśmy zadowoleni, a lot, a cała podróż z dzieckiem w Tajlandii

Byliśmy zadowoleni, a lot, a cała podróż z dzieckiem w Tajlandii. Dlatego zachęcam wszystkich rodziców, jeśli chcesz, upewnij się zabrać dzieci ze sobą na wycieczki.
W komentarzach do odpowiedzi na wszelkie pytania, prosimy o kontakt.

2800

Wiele zrobić, że ktoś przekonać innych, że dziecko do 3, 5, 7 lub nawet 12 lat nie mogą podróżować. I większość z nich ma swój punkt widzenia nie ludzi z negatywnych doświadczeń z małymi dziećmi oraz osób bez tego doświadczenia wakacje. To samo było z naszych rodziców, krewnych i znajomych. Wszystkie z nich starali się odwieść nas od podróży do Tajlandii z naszym małym dzieckiem (Alicja w tym czasie było 1 rok i 2 miesiące). Tłoczone na swoich rodzicielskich uczuć bezzasadne argumenty: “Taka różnica temperatur! To będzie bardzo trudno zaaklimatyzować “,” bardzo trudny lot, dlaczego śmieją się z dzieckiem noclegi? “,” Co ty tam będziesz ją karmić? “,” Jak i gdzie ona spać? “” Nie brak urządzeń sanitarnych, można go odebrać infekcji! “” Wszyscy nasi przyjaciele z klimatyzatorów i tam po prostu były w temperaturze cały urlop! “,” Nie pali z Tajlandii wciąż nie wrócił! “i wiele innych. Następnie przypomnieć wiersze poematu Korniej Czukowski: “W Afryce, rekiny, goryle w Afryce, w Afryce, wielkie zło krokodyle cię gryźć, bić i boli – nie idź, dzieci w Afryce spacer.”

Ostrzegam kiedyś, stają się większe, dużo wakacje przydatnych informacji, wszystko na półkach rozkładu. Po przeczytaniu do końca, nie pożałujesz.

Rodzice zadzwonili do nas egoistyczne kiedy odmówił opuszczenia Alice je i iść razem. Ale, moim zdaniem, będziemy samolubny, jeśli nie jest małe dziecko w zimnej, szarej, nudnej, brudne miasto w mieszkaniu w 4 ścianach. Podróż jak widzieliśmy dał o wiele więcej zalet: słońce, dużo zieleni, piasek, morze, morskie powietrze, dużo noclegi emocji i odkrycia. Postanowiliśmy więc zrobić wszystko, aby odpocząć wszystko poszło po naszej myśli. Tak, było wiele pytań, na które nie znam odpowiedzi. Dlatego głównym zadaniem było przygotowanie do podróży jak najlepiej, aby wszystkie możliwe trudności i jak można je przezwyciężyć.

Podróż do Tajlandii z małym dzieckiem

“Podróż do Tajlandii z dzieckiem” – to z wyszukiwarki wszystko się zaczęło. Odpowiedzi były bardzo kontrowersyjne, było dużo ludzi potępiających rodziców, zabierając ze sobą swoje małe dzieci. Ale były prawdziwe historie rodzin, które zostały już popełnione podobną podróż. Powiedziano mi, że w tym czasie bardzo pomocne wakacje zawierają szczegółowe informacje o podstawowych niuanse podróży z dziećmi. Więc pomyślałem, że nasze doświadczenie wakacje z dzieckiem może być również przydatna dla osób, którzy nadal wątpią w możliwość takiej wizyty, i tych, którzy mają już stanowczo zdecydował się na noclegi taką podróż, ale w głowie, w którym pomieszanie wielu kwestiach.