Dziewięć dni od daty festiwalu Biathlonie w Nowym Mieście. Patrząc w przyszłość, mówi Koukalová

przygotować kocioł, który ma być wczesny prezent na Boże Narodzenie. Ukończenie ścieżki śnieg, wiele fabryk poinformowało sprzedawane i zaledwie dziewięć dni pozostało do rozpoczęcia! „Jest to przedsiębiorstwo, które czekam najbardziej sezonu”, powiedziała Gabriela Koukalová zbliżające się Mistrzostwa Świata w Nove Mesto na Morawach (Grudzień 15 do 18). On sam przyciągał jeszcze więcej sukcesów w Östersund. I więcej można dodać w tym tygodniu Pokljuce.

usłyszeć od lewej do prawej. Dokądkolwiek idzie. I czekam na niego. Östersund? Fair. Pokljuka? Dobre. Ale Nowe Miasto na Morawach? Jest to pobić! „Kiedy mówisz potem Norwegowie naprawdę się spodoba.atmosferę, jak nigdzie indziej, być może mamy w ostatnich latach miał „powiedział Gabriela Koukalová a ona uśmiecha się:” To będzie wydarzenie, na które czekam najbardziej sezonu. Nie pamiętam, kiedy mam trochę więcej, aby ci się doczekać, „powiedziała.

Festiwal biathlon odliczanie jeszcze włączony do jednej cyfry. Dziś jest tylko dziewięć dni – zaraz po wyścigach w słoweńskiej Pokljuce, które są planowane na koniec tego tygodnia. Nowe Miasto na Morawach donosi, że są gotowe.

„Uruchomiliśmy ostateczną fazę kursy przygotowujące, finalizuje dystrybucję za pomocą śnieg z zajezdni i sztucznego śniegu stadionu.Jesteśmy stosunkowo luksusowe stanowisko, ponieważ musimy pracować przed terminem. Taki początek zimy już w grudniu nie pamiętam „, twierdził, przewodniczący komitetu organizacyjnego i szef Związku Biathlonie Jiří Hamza.

Bilety na stadionie wyprzedane

Jakie dodatkowe Stadium to dotyczy, są już bilety wyprzedane wyścigów weekendowych. W czwartek i piątek, a potem zostawił im ostatnią linię. „Na weekend biorąc pod uwagę obecną zainteresowanie i pięćdziesiąt tysięcy sprzedanych biletów. Niestety, pojemność wynosi nie więcej puff.Uważam zatem, że możemy sprzedawać i czwartek i piątek Program „, powiedział Hamza.

W Highlands liga podczas prezentacji sportowcy trzydzieści dwa kraje, wyjątek tylko Chińczycy, którzy rozpoczynają ostatecznie wyrzekł. Zawody zaczynają już w czwartek, 15 grudnia sprinty mężczyzn. Następnego dnia w tej samej dyscyplinie perforowane i kobiety i weekend odbędą się wyścigi ściganie i ras o masie początku.

„Pogoda jest idealna, jednak. Czy my zdarzy się, że tak dużo śniegu przed ras dostępnych.W piątek, dlatego chcemy zacząć ostatecznych korekt w celu być w poniedziałek, gotowy do rozpoczęcia działalności konkurentów i pierwszych treningów „, powiedział dyrektor wyścigu Vlastimil Jakeš.

Gabriela Koukalová, Veronika Vítková, Michal Šlesingr lub Ondřej Moravec tam wyznaczyły pewne , Ale jeśli człowiek pracuje w domowym wyścigu Adam Václavík lub Tomáš Krupčík, to zostanie podjęta teraz w Pokljuce.