Gzymsy styropianowe – polski producent

W nowej serii, która będzie vypíchnutím zasadniczą tematykę ostatnim tygodniu poświęcić na sprawy francuskiej sceny piłkarskiej, być może nawet zacząć inaczej: Marcelo Bielsa bo raz wieczorem sobota, 08 sierpnia, tuż po klęsce otwarcie domu do Caen (0: 1) ogłosiła szokującą decyzję o zakończeniu jego zatrudnienia w Olympique Marsylia.Planowana długoterminowy projekt prezydenta Vincent Labruneho i otrzymał miażdżący cios ..

Kiedy Labruna dwa lata temu twierdził, że z jego klub chce zrobić coś podobnego do „francuskiego Dortmund”, wiele postukał się w czoło; pewne podobieństwa między losami obu drużyn, choć na pewno nie, a podczas kryzysu finansowego, Les Phoceens logicznie zaczął szukać głównie w drapieżnej młodości, ale wzrost był gwarantowany persona trener Borussii i „ojciec” projektu Jürgen Klopp. W Marsylii był jeden taki czas. Byłoby w podobnej sytuacji tylko rzucił notorycznie buntownika Bielsa, budzi wątpliwości od początku, ceniona El Loco ale z trudnym audytorium na Velodrome najwyraźniej wpadł muzyki i jego nagłe odejście jest więc znacznie większy cios.Rzeczywiście, nikt nie liczy się z nim.

na pewno nie można powiedzieć, że zasadniczą rolę grał w jego decyzji było jej porażka do Caen. Po pierwsze, w dłuższej konkurencji wahania są takie powszechne, szczególnie w bardzo wyważony Ligue 1; Ponadto, tylko w ubiegłym roku Bielsa Marsylia zaczęła się jego przygoda zdobyć jeden punkt z meczu z Montpellier i Bastia. Po drugie, mimo radykalnego lecie osłabienia (klub opuścił sześć stałego członka zeszłorocznego wyjściowym składzie) wydawało się grać Phoceens całkiem dobre – Bielsova Jedenaście wysokiej pressovala (jako dobry zwyczaj) dominował w spotkaniu, utrzymuje prawie 70% czasu, przeciwnicy outshot proporcji 18: 8 i była statystycznie istotnie lepsza niż na piłce, jak iw powietrzu.Home hit dwa bary, Lucas Ocampos powiodło się dwa razy zanim pusta, i kolejna szansa Złapał wielki bramkarz Rémy Vercoutre. Sami ponadto kibice podczas meczu trener wyraził poparcie; wielu z nich nie wiedział, że porażki u siebie z Caen raz ostatni zespół udało w 2008. Więc gdzie pójdziemy źle?

„Moja praca tutaj jest skończona. Wracam do Argentyny,” poinformował na konferencji prasowej po meczu, doświadczonego trenera. Krótko po tym okazało się, że nawet we wnętrzu stadionu dał swoją rezygnację na piśmie na ręce Labruneho; gracze spotkali się następnego ranka, gdzieś między dziewiątą a dziesiątą, a w ciągu dziesięciu minut z nimi pożegnanie. Opuścił Francję.dziennikarzy sportowych i miał naprawdę gorączkowy sobotni wieczór – Bielsa był tak znaczny, że figura ta sytuacja pragnie wyrazić prawie wszyscy, a wkrótce okazało się, że wszyscy, z którymi jakoś policzone: że prawdziwym powodem jego wyjazdu było napięte relacje tylko Labruna. Nawet kapitan Steve Mandanda w niedzielę rano, powiedział, że był wstrząśnięty bossów decyzje i że w kabinie jest nastrój żałoby; Gracze Bielsa wydawało się rozpoznać jego metody i pochwalił wiosna Zwiń ostatni sezon nie winę. Sami dowiedział się o raporcie po meczu w szatni poprzez social media.

Strona główna Grając bohatera i złoczyńcę

pogląd prezydenta z obecnie byłego stratega wydaje się zupełnie inna.Sam Labruna, chociaż w większości uważane niekompetentny, kłótliwy człowiek bez koniecznej biznesowego talentu i mało empatii, ale metoda z których Bielsa odpowiedział na jego decyzję o zakupie za wszelką cenę młody brazylijskiego środkowego obrońcy Doria przez jakiś łaski zbyt daleko. Argentyńskie Obrońcy nadal nie poręczny dać „čuchnout de facto” go od jego przybycia ostatniego więźnia na trybunach i nic nie wskazywało, że powinno to nigdy nie zmieni. Doria właśnie Labruneho Coming, Bielsa go w zespole zawsze chciał, i stanowczo odmówił udawać kogoś w kabinie taki istnieje.Dwa uparte muły natknął pierwszego sporu, a przez pewien współpracy przez obie strony całkowicie zera.

„Jak wiecie, ja odmówiłem kilka innych ofert, tak więc mogę zostać w Marsylii. Nie żałuję tego projektu, kładę naprawdę wszystko. potem dostosowany mam dużą liczbę zmian, ale tym razem wszystko przekroczyła swoje granice. Pracując razem wymaga minimalnego poziomu wzajemnego zaufania, a to już wśród nas, „ ogłosił się trener w swoim wystąpieniu, które ujawniły również formalną przyczynę jego wyjazdu: żądanie przez klub (tj Labruneho) zmienić umowę zaledwie dwa dni przed rozpoczęciem sezonu konkurencji. Odpowiedź prezydenta? „Jestem wstrząśnięty tym brutalnym decyzji przez pana Bielsa.Kilka tygodni temu, zgodziliśmy się na przedłużenie swojego kontraktu. I nie rozumiem, jak środowego spotkania – gdzie tylko dopracować ostatnie szczegóły wraz z prawnikami – mogłaby w jego umyśle, bo taką ostrą zmianę zdaniem „ odparował Wszystko wskazuje na to, że te dwa egoistami razem tylko w jedno miejsce znieść. nie mogli.

Serwer Ligue1.com opublikowany wcześniej w tym tygodniu specjalny artykuł podsumowujący reakcje na wybór kroku Bielsův. to fascynująca lektura. wśród ekspertów uczestniczących, istnieje naprawdę nikt, kto chciałby spróbować przede wszystkim uspokoić pęcherzyków pasja – niektóre bezpośrednio winić trenera, niektóre z prezydentem.Kontrowersyjny były szef Olympique Bernard Tapie, na przykład, że Labruna ma chyba tylko dobre relacje z siebie; nigdy przedtem widocznie stało, że za jego rządów były gwałtowne spory wewnętrzne. Pape Diouf, klub prowadził w latach 2005 i 2009, był jeszcze ostrzejszy: „I (Labrunemu) rzeczywiście powiedzieć, kiedy pracował jako konsultant (dawny właściciel) Roberta Louis-Dreyfus był w tym dobry, ponieważ mogą one pozostawać w. cień i komfort krytykować tych, którzy byli odpowiedzialni.Ale jeśli Bielsa powiedział, że odchodzi, bo ludzie prowadzący klub nie są w stanie dotrzymać obietnic, myślę, że byłoby to Labruna powinien wziąć pełną odpowiedzialność za ich podejście do pracy, który prowadził klub na krawędzi. „

są to bardzo mocne słowa, jednak obaj panowie mają rację przynajmniej Labruna ich praca oczywiście nie może sobie poradzić – ponieważ jego promocja w 2011 roku kontynuuje ktoś odgadnie całkowicie pozbawiony sensu biznesowego (po sprzedaży Dimitri Payet go fani zrobili to jasne, kiedy posprejovali ściana centrum szkolenia), a według innego z jego poprzednika, Jean-Claude Dassiera, może nawet miał swoją decyzję do wiercenia w Bielsově zamówienia siki i jego pracodawcy, właściciela klubu Margaret Louis-Dreyfus.Tylko ostatni z cytowanych urzędników Christophe Bouchet (prezes klubu w latach 2002 i 2005), mówiących o tym, że Bielsa faktycznie wygrał niczego i że jego krok jest brak szacunku dla samego klubu. Nawet on jednak Labruneho oni nie bronić. To tak, jakby w Marseille robi absolutnie nikt. Guy Roux, legendarny były trener Auxerre, skarcił oba krany: Przewodniczący stwierdził, że w odniesieniu do autokaru wykonane absurdalne ustępstw, a nawet nie mógł dochodzić swojego władzę, a Bielsa jego egoizmu. Cała piłka ostatecznie stylowo rozetnul rozważny tłuszcz czele Montpellier, Louis Nicollin że Argentyńczyk nazywa idiotą.

Z dostępnych dowodów o zgadzamy się, że błędy były po obu stronach, ale jego praca udało jeszcze Bielsa tylko o wiele lepiej.Labruna może nie mają pojęcia o tym, jak cienki lód jest rzeczywiście pustyni: Wentylatory autokary Marseille kochać, a jeśli nie to szczególna grupa ludzi, wziąć kogoś do zadań, do prawie nie istnieją ograniczenia co do niej. Nawet były trener Jose Anigo po jego sezon, uciekło z miasta po zagorzałych zwolenników ocierały się o śmierci swego brata (potem oświadczył, że „lepiej być José”) – i dopiero Anigovým przestępstwo złe wyniki. Jak będą reagować na samego człowieka ultras on od dawna uważane niekompetentny i który był w ich oczach wygnany z klubu do swojego idola?Targi, musimy uznać, że lokalna atmosfera (z trybunami i media), aby dołączyć Bielsa śmieszną kredyt nawet do prac, które doprowadziły dala innym (gdy Anigem wygrał, to zostało powiedziane, bo graczy jest już doczekać Bielsa “, które to jest dziwne). Ale opierają się na logice pośród klatki lwa

Strona główna Niepewne perspektywy

Zamieszki w Marsylii rzeczywiście już się rozpoczął. – Floriana Thauvin którymi fani z najbliższych latem 2014 Odesłano brak entuzjazmu dla zespołu, ktoś po porażce Caen zaatakowany na parkingu, przeklął go i pluć na niego. Młody pomocnik powiedział, że grupę fanów i krótko walczył.Gracze zły na klub, nie mógł utrzymać trenera, którego filozofia tak ściśle przestrzegane, i zacząć rozmawiać o opuszczeniu; klucz korek Nicolas N’Koulou jest już jedną nogą w Lyon, Thauvin prawdopodobnie również nie chcą pozostać na Velodrome, zając i może nadrobić zaległości w jego intencji i kapitan Mandanda. Są to wszystko ludzie, którzy nie mają Bielsa po prostu stracić ważną wskazówkę i dopiero zaczynają swoją cierpliwość. Przybycie i byłego chilijskiego dynamo za El Locova Charles Aranguiz prawdopodobnie również spada, więc nazwisko na liście potencjalnych wzmocnień pozostaje Jonathan De Guzman. Mam jednak określiła sobie Bielsa, który poprosił go o Rafa Benitez.Co teraz?

Co najmniej przez kilka następnych rundach prowadzić Les Phoceens obecny asystent Franck Passi, ale jest oczywiste, że ze względu na ambicje klubu nadszedł sprawdzoną nazwę. Labruna powiedział gracze osobiście powiedział, że mimo odejścia Bielsův nadal wierzą w wielkim sezonie; Ale teraz rzeczywiście trzeba obracać, ponieważ jego szyi zapisuje tylko świetny substytut.Przybywając na czele Olympique Chociaż ta sytuacja wydaje się być profesjonalny samobójstwo – Bielsa był nie tylko trenerem, ale prawdziwy filozof nożnej z obsesyjną szczegółowej strategii, która rozciąga się daleko poza walki na boisku, a druga taka osoba (z wyjątkiem może Jorge Sampaoliho) po prostu nie istnieje – ale mimo to prestiżowe miejsce na tyle, aby mu różne eksperci sami przetargu.

Według RMC tak zrobili Walter Mazzarri z Vincenzo Montella. Sam Labruna zrobi swoją miłość „francuski Dortmund” przeniesiony bezpośrednio Jürgen Klopp, który nie chce wykonywać swój zawód w kraju, którego języka nie mówi płynnie.Być może prezydent mógłby sięgnąć Frédéric Hantzovi że z niezwykłą gracją udało się sterować jak ognisty środowiska Bastia, Korsyka, ale prawdopodobnie ma zbyt mało nazwę. W każdym razie, sytuacja jest bardzo poważna. Jednym z najbardziej ambitnych klubów we Francji przegrał mecz otwarcia, stracił trenera, którego osobowość w jej kabinie reszta z filarów, co zespół pozostał, a prezydent musi pracować pod niesamowitą presją zły publiczności i nadal zachować długą linię filozoficzną, on sam publicznie postawił sobie. Bądź w buty Vincent Labruneho w tym momencie nikt nie chciał o: może nie być sympatyczny postać, Bielsa Ale jego vendetta timed tak słabo, że w istocie dał jego wielbicieli na łasce.Jak gdyby w jego próżności dotychczas trzymał zakładnika klub

. (Źródła: ligue1.com, getfootballnewsfrance.com, frenchfootballweekly.com, lequipe.fr)

gzymsy styropianowe