Hossa zdobył gola i asystę, stał się pierwszą gwiazdą meczu

Nowy Jork. Słowacki naprzód Marián Hossa znacząco przyczyniło się do zwycięstwa hokeistów Chicago 3: 2 po rzutach na lodzie NHL Pittsburgh środowej walce.

Pierwszy w siódmym minutę podaje piłkę do David Rundblad na bramkę i 23 minutach gry Power Shot z podstępny huśtawka zza zdobyć sam. Stał się pierwszą gwiazdą meczu.

Podawanie 36-letniego skrzydłowego była dziesiąta bramka w sezonie. Poza tym, on udręczone i 24 asyst. Celem Mariána Hossu.

zmartwienie Toronto Richard Panik – stracił szósty mecz z rzędu. Tym razem z Ottawa 3: 4 Te dwa cele dał zwycięzców okazują Erik Karlsson.

Panik grał trochę więcej niż siedem minut. Zdobył punkt ujemny, jeden strzał i wykluczenia.

„Nasze wyniki w pierwszym okresie jest niedopuszczalne. Musimy zmienić.Jeśli chcemy być lepszy zespół, musimy grać całe 60 minut, „rozgniewany trener Toronto Peter Horachek

Boston w Kolorado nie było wystarczająco dużo w domu i stracił 2:.. 3 po rzutach Jedynym sukcesem egzekutorem był Nathan MacKinnon <. .. / p>

Zdeno Chára grozić bramki przeciwnika trzykrotnie po zagraniu 25:34 minut Kolumb przybył do bramki

już po raz piąty w serii odtwarzaczy cieszyły Winnipeg Jeśli wygrasz. 4: 0 nad Columbus świeciły Michael Hutchinson . Vychytal drugi shutout kariera.

Blue Jackets stracili bramkarza Sergeja Bobrovského, który został ranny w dolnej części ciała w drugim okresie.

„Jego uraz przygotowała nas do całej energii.Jest podstawą naszego zespołu „, powiedział napastnik Blue Jackets Ryan Johansen

W pojedynku pomiędzy San Jose i Los Angeles (4: 2).. Jeden punkt za pomoc kolegi Marián Gáborík

NHL jest teraz przerwa pięć dni, które wypełnia Star Game niedzielę w Columbus

Cele:. 3. Hoffman (kamień, Ceci), 12. Karlsson (Hoffman, Ryan), 20. Zibanejad (Ryan, Methot) , 56. Karlsson (Michałek Pageau) – 34 Clarkson (Franson, Winnik), 43 obsługi (Rielly Gardiner) 59. van Riemsdyk (Kessel Gardiner) bramkarz Anderson – Reimer strzały-26.: 40, 18,894 widzów

RICHARD PÁNIK (Toronto) odtwarzane 7:43 min, jeden strzał, jeden punkt ujemny spotkanie otwarty w celu wspaniałe rzutu Mike Hoffman

celów. 26, których progi ( Ebbett), 33 Downie (GOC, Arcobello) – 7Rundblad (Hossa, Toews), 23 Hossa (Seabrook Saad) przedłużony. Toews nalot. Keepers Fleury – Crawford, strzały, 35: 26, 18,655 widzów

MARIÁN HOSSA (Chicago) grał 20:28 minuty, cel oraz pomóc, plus jeden punkt, oba razem Winnipeg – Columbus 4 0 (2: 0, 2: 0, 0: 0)

Cele: 2 Wheeler (Ladd, Little) 7. Kane (Scheifele) 25 Slater (Harrison cm), 35 . Thorburn (Lowry Halischuk). Hodowców Hutchinson – Bobrovskij (McElhinney, 28), zrzuty-29: 29, Colorado 15016 widzów – Boston 3: 2 ramki (1: 0, 0: 1, 1: 1 – 0: 0, 1: 0)

Cele 20. Iginla (Tanguay, Duchene), 59 O’Reilly (Everbert Mitchell), rozszerzone. MacKinnona nalot – 27. Krug (Lucic, pasternak) 45. Marchand (Krejci Smith).Bramkarze Varlamov – Rask, strzały, 36: 24, 16,832 widzów

ZDENO CHÁRA (Boston) grał 25:34 minut, aby drużyna, trzy strzale wysłanego wyrównywania Toreyho Krug.

Cele: 5 Palmieri (Beleskey) 15 Kasztanowaty (Lovejoya Fowler), 18 LOVEJOY (Thompson), 30 Jackman (Bourque Thompson), 40 Getzlaf (Perry Robak). 60. Kesler (Perry) – 32 Backlund (Bouma) 40. Monahan (Gaudreau Giordano), 51 Colborne (Bouma, Wideman). Bramkarze: Andersen – orti (30 Hiller), Strzały na bramkę: 27:33, 16,828 widzów San Jose – Los Angeles 4: 2 (1: 0, 1: 1, 2: 1)

Cele 11. mod (Irwin Niemi) 37. Thornton (mod Thornton), 49 Pavelski (Thornton Vlasic) mod 60 – 32 Brown (Gáborík, Kopitar) 60. Carter (Kopitar Shore’a).Bramkarze: Niemi – Szybko, Strzały na bramkę: 24:28, 17.562 widzów

MARIÁN GÁBORÍK (Los Angeles) grał 17:27 minut, jeden pomagać, jeden strzał Cel Dustina Browna zza bramki.