Ich celem – w celu ochrony zdrowia dzieci z niską jakością

Wymagania .SanPiN 2.4.7.II66-02 «higieniczne publikacji szkolenia ogólnego i kształcenia zawodowego.”
Ich celem – w celu ochrony zdrowia dzieci z niską jakością, a czasem nawet szkodliwe produkty drukowane. Normy sanitarne ustanowić wymogi materiałów drukarskich, typografii, jakości papieru, jakości druku, a także wymagania co do wagi książek dla studentów. Nie mają one zastosowania do publikacji dla dzieci z zaburzeniami słuchu i mowy.

0_a2386_f43e5b00_orig
Ocena produkcji wydawniczej i nadzoru (Gossanepidnadzor) wdrażania zasad sanitarnych agencji Państwowej Służby Sanitarno-Epidemiologicznej wykonawczych.
2.1.3 Zawartość podstawowej higieny wydawniczej dla dzieci
Obecnie w zakresie publikowania książek dla dzieci dla producentów spełniać następujące wymogi bezpieczeństwa:
1. – Wymagania opieki do oczu
2. – Wymagania w zakresie higieny środowiska
3. – Wymagania, tzw higieny ergonomiczna
1.Trebovaniya opieka okulistyczna w pierwszej kolejności, są dzieci, uczniowie czytają, rozumieją nas.
Dużo się mówi o tym, jak media elektroniczne wpływają na zdrowie dzieci. Ale teraz, pomimo pojawienia się nowych możliwości w zakresie wiedzy, czytania pozostaje jednym z głównych sposobów percepcji informacji wizualnej. Termin “wizualnie agresywne środowisko” ukazał się kilka lat temu w związku z rozprzestrzenianiem się technologii komputerowej, ale już mocno zakorzenione w nauce środowiska. Oprócz komputerów atrybut specjaliści tu oraz inne przedmioty, które mogą doprowadzić do zmęczenia oka oraz utratę czujności. W szczególności, książki wydane bez fizjologicznych prawa percepcji wzrokowej [16].