Jednak najczęstszym miejscem do spania dla dzieci była i pozostaje regularne łóżko

Jednak najczęstszym miejscem do spania dla dzieci była i pozostaje regularne łóżko – pół dorosłego podwójne łóżko. Łóżko może być umieszczony oddzielnie od reszty mebli lub okien w ścianie lub “wewnątrz” niego.
detskaya_mebel
Jest to wariant, w którym łóżko jest częścią “ściana” dla dzieci, a dziecko śpi otoczony szafek i półek. Czy to dobrze, czy nie – ty decydujesz.

Powrót do spisu treści
Posag dla łóżeczka

Oczywiście, głównym składnikiem łóżka dla dzieci w łóżku z dzieckiem – materac. Aby właściwie wybrać je, konieczne jest wzięcie pod uwagę:

Rozmiar. Standardowy rozmiar 120×60 cm jest brane pod uwagę. Jest też łóżko wielkość 110h60, 115h55, 112h55, 140×70. Więc przed wyjazdem kupić materac, mierzą wewnętrzne rozmiar łóżka.

Przyjazne dla środowiska. Materac powinien być wykonany z naturalnego materiału, który “oddycha”, tj. E. oddychająca i żadne szkodliwe opary, zachowując swoje właściwości przez cały okres użytkowania.

Ortopedichnost. Najczęściej dalej materace ortopedyczne, które są podstawą – jednostki z niezależnych źródeł. Są dobre dla zdrowia, ale ich niezwykłe właściwości czuć tylko dla dorosłych. Dla dzieci sprężyn materac nie niezależne fundamentalne. Najważniejsze, że jednostka była dvuhramochny łóżka dla dzieci , czyli Po obu stronach ramy posiada obwód (5-6 cm są w jednostkach wysokości, lecz nie są one używane do wytwarzania materaców dzieci).

Ortopedyczne zwany także wszystkie te materace, które pozwalają sprężyny delikatnie zgiąć pod krzywymi ciała dokładnie tam, gdzie potrzebne. Grzbiet jest elastyczna, więc nawet jeżeli znajduje się sprężyna wewnątrz urządzenia – materac może być wysokiej jakości. Skład materaca, trwałość jest również ważna.

Na łóżeczku nie jest zbędne materac zdejmowaną pokrywą, która może być łatwo usunięta i przemywa. Często w celu przedłużenia “żywotności”, na wierzchu, a następnie umieścić pieluchy ceratą. A jednak. Nie kupić materace, które były w użyciu!

Oprócz szopki i materaca, trzeba będzie jeszcze kilka rzeczy, aby stworzyć specjalną atmosferę “dzieci”.

Pościel. Zestaw zawiera niezbędne pościel łóżka dla dzieci poszwy i prześcieradła. Na koc dziecko należy położyć na umytych, wciśniętego lekką kołdrą. Potrzebne będą dwie poszwy i dwie dolne arkusze coraz trzy lub cztery mniejsze górne prześcieradło. Arkusz może być bawełna, flanela, frotte. Tkanina musi koniecznie być miękka. Pościel skrobie dziecko nie jest konieczne.