Kanada pokonała w finale U20 wiatowego Rosji 5: 4

urzędnicy: Wehrli (., Szwajcaria), Vinnerborg – Malmqvist (. Zarówno NOR), Lhotský (Cz) wyłączone: 4: 1 do 2 minut, a ponadto: Paige 5 DKZ przykleja walcowe odgrywa energetycznych: 0: 2, rozcieńczenie: 0: 0, strzały-21, 30, 19,014 widzowie

Toronto. Kanadyjscy hokeiści wygrali ostatnie graczy World Cup poniżej 20 lat zespół Rosji 5: 4 i zdobył złoty medal.

Wybór domu już cieszył metal 16 najcenniejszy w historii juniorskich mistrzostwach, ostatni, ale jeszcze wygrał w 2009 roku

Kanada miał wielki wkład w meczu i po trzech minutach już doprowadziła 2. 0TH Rosjanie wymieniane posiadacza, ale Kanada jeszcze dalej zwiększa wynik do 5: 1.Wreszcie, dramat Rosjanie zmniejszona do 5: 4

Rosjanie przechowywane krążek na kiju, wsunięty w strefie ofensywnej, ale nie wiem na sto procent szans na rozwój.

Kanada grozi głównie na kontrataki i może zdecydować w 51 minucie z okazji Domi a nawet dwie minuty później, ale Sorokin wyróżniał się na strzał Crousea. Rosjanie próbowali zakończyć PowerPlay. Cross-checking przed pierwszym faceoff

Chociaż Rosjan prestrieľali 30:21 przeciwnik, ale młodzi Kanadyjczycy otrzymali łącznie 16 złote.

Pojedynek dwóch łukowych rywalami oferuje wszystko, że ostateczne mistrzostwo świata zasługuje. Wspaniała walka hokej nie brakuje cele, piękny działania, kawałki techniczne ogromne prędkości, Play fizyczne i emocji.

Na lodzie, to błyszczały nawet zanim w ogóle zaczęli timer w Air Canada Centre.Tuż przed pierwszym faceoff kilka cross-checking wymieniane Maxa Domi i Paul Bučnevič i pasjonaci musiał schłodzić sędziego.

„Nawet po rosyjskich goli w Liverpoolu netto my nepanikárili. Albo raczej, nie chcieliśmy do paniki”, powiedział tsn.ca napastnik Buffalo Sabres Reinhart.

Kanada pozostaje najściślej i utrzymanie powrotem porażki Rosjan finału w 2011 roku w Buffalo. „Dla nas wszystkich był to istotny mecz. Niech już w życiu bywa, radosne uczucie tej walki nigdy nie zapomnę”, powiedział Domi, który stał się najlepiej do przodu mistrzostw. Ciśnienie na krajowym Kanady

„Media i fani na nas wywierać presję, co jest normalne, ale staraliśmy się go do nas wpłynęły w jak najmniejszym stopniu.Wygraliśmy tytuł mistrzów świata i jesteśmy bardzo zadowoleni „, powiedział 17-letni kanadyjski Supertalent Connor McDavid, który oczekuje jednostkę trybie draft NHL w 2015 roku

Kanadyjczycy całym mistrzostw niepokonanym jeszcze jeden mecz i wygrał wszystkie zwyczajne . czas dwukrotnie pokonany brązu Słowacy doradzić również w Finlandii, Niemczech, USA, Danii i Rosji

Ogólnie, muszą stanowić 29 medali z mistrzostw w ciągu 20 lat -.. 16 złotych, 8 srebrnych i 5 brąz