Kempny otworzył wynik Winter Classic, Zach był z dwóch bramek Devils

W drugim meczu tegorocznej Winter Classic, między St. Louis i Chicago zakończył Wygrana 4: 1 Już w drugiej minucie otworzył wynik spotkania, ale czeski obrońca Michal Kempný, który zdobył po raz drugi z rzędu po całym Sylwester uderza Karolina netto zdobył drugie trafienie w NHL. W pierwszej połowie drugiego okresu, jednak w porównaniu Patrick Berglund i dwa szybkie gole w krótkim rzędu zdecydował się w trzecim okresie Władimir Tarasenko. Czwarty Tref dodany do pustej bramki Alexander Steen. W nocnym meczu Pavel Zacha pomógł New Jersey, aby wygrać. 3: 0 nad Boston

Najlepsze zwycięzców brakujące napastnik Dmitrij Jaškin.Rozgrywający Michal Rozsíval do zespołu Chicago otrzymał pojedynku przed 46,556 widzów w baseball Busch Stadium nie mogli cieszyć

Kempny obchodził w piątek na lodzie Karolina. (2: 3) Tref swoją premierę w jego 25. gra w NHL i strzelanie w smak był jeszcze na zewnątrz. Po zaledwie 62 sekund, on otworzył wynik. Na niebieskiej linii przekazać go Artěmij Panarin, wykończenie Kempny zwolniony Blues obrońca Colton Parayko stopom přizvedl krążka dala łapacze Jake Allen.

Zwiększ Chicago może doprowadzić w 13. minucie Dennis Rasmussen, następnie miał szansę na wyrównanie Jaškin. W 25. minucie kolejna szansa nie stosować u władzy krajowej grać Tarasenko, ale trzy minuty później został rozstrzygnięty.Jay Bouwmeester w jego lonży przed przejściowymi Berglund odkryli, że blisko pokonał Corey Crawford.

Bingo Michael otworzył wynik Kempného Winter klasyczny

W 43 minucie Allen złapany wyciek Tarasenko, który następnie w PowerPlay trafił w słupek. Wreszcie Rosyjski napastnik 53 minut popychany ciekawością. Kiedy próbował przejść liczniejsze Jorimu Lehterämu ale zapukał krążek do własnej bramki łyżwy Niklas Hjalmarsson.

Na 113 sekund, ponownie Tarasenko kierowany tylko z lewego koła i pokryta lukę. Chicago dotarł do odtwarzania mocy, Jaškin kiedy jeszcze nie, ale Steen już osiągnął wynik.

To był trzeci grę po gołym niebem w NHL w tym sezonie.W niedzielę, 23 października, pod nazwą Dziedzictwo Klasyczna gra odbyła Winnipeg do Edmonton (0: 3). W Investors Group pola stadionu na futbolu amerykańskiego przed 33,240 widzów

Na Nowy Rok grał przed fanami 40,148 na stadionie piłkarskim BMO Field w Toronto na początku obchodów 100. rocznicy słynnej granicą konkurencji pierwszego NHL Centennial klasycznym między krajowym Maple Leafs i Detroit (5: 4 po dogrywce). A w sobotę, 25 lutego jest jeszcze na Heinz Field programu piłkarskiego w Pittsburgh Penguins walce z rywalem Philadelphia pensylvánským.

Forward Pavel Zacha był na lodzie przez dwie bramki hokejowej New Jersey, który w poniedziałkowym meczu NHL Boston pokonał 3: 0TH Ale statystyki są sprawdzane.Główną gwiazdą meczu był bramkarz Cory Schneider, który rozbroił wszystkie 22 strzały Bruins po raz drugi w czystej kartce sezon zmiatania.

Zach wrócił do zespołu po dwóch meczach, które nastąpiły z trybun tylko jako alternatywne. I po raz pierwszy w tym sezonie zdobył dwa punkty Plus plus / minus, o ile inaczej niepochlebny bilansu -11. Dziewiętnaście-letni debiutant Czech było w 5. minucie, kiedy PA Parenteau otworzył mecz punktacji, obchodził drugą bramkę tuż na lodzie w 59. minucie, gdy Taylor Hall uszczelnione wygrana trafić do domu do pustej bramki w power play.

” chłopaki wykonali świetną robotę dzisiaj. dobrze bronił, a nie pozostawiać przeciwników tak często sam w strzelaniu pozycję.I nie przyniósł żadnych super moc „chwalił kolega Schneider, który w dwunastu poprzednich piętnastu meczów zrealizowane zawsze trzy lub więcej bramek”. Jedna gra nic nie znaczy, ale to dobry początek i obietnica nowego roku. „

wieczór Postępowanie wykazało w ostatnich sekundach pierwszego okresu, kiedy linii bramkowej zatrzymał krążka po strzale Brad Marchand. koło było już prawie nad linią, według powtarzających się ujęć nią, ale ostatecznie tylko wąsko przekraczać całej objętości. „można to zmienić charakter w tym meczu, ale nie możemy usprawiedliwienia dla jednej szansy „powiedział inny napastnik Boston Patrice Bergeron.

Jego zespół nie udało się zbudować na dwóch wygranych z końcem roku przeciwko Buffalo.” Czasem trzeba stracić mecz, ale można wziąć niektóre z nich pozytywnie.Na dzisiejszej grze, jednak nie można powiedzieć wiele, „żałował i bramkarz Tuukka Rask, który miał 23 oszczędza.” Dzisiaj nie było udane. Byliśmy słabi. Od początku do końca „, powiedział trener Claude Julien

Czwarte zwycięstwo z rzędu, aby uczcić Hokeiści Vancouver który pokonał 3:.. Colorado zespołu 2 najgorszy ligowy Sukces Canucks postanowił swoją drugą bramkę w meczu w 57 minucie, gdy power play szwajcarski napastnik Sven Bärtschi

śr Louis – Chicago. 4: 1 (1: 0, 1: 0, 3: 0)
Cele . 53 i 54 Tarasenko 28. Berglund 59. Steen – druga Kempny strzałów na celu: 35:23 docelowa 46556.. meczu Gwiazdy: 1. Tarasenko 2. Allen (zarówno St. Louis), trzeci Keith (Chicago)

New Jersey – Boston. 3: 0 (1 : 0, 0: 0, 2: 0)
celów: 5. Parenteau, 42. Kalinin 59thHall. Strzały na bramkę: 26:22. odbiorcy: 15141. Odtwarzacz zodiaku: 1. Schneider, 2nd Parenteau, 3rd Kalinin (wszystkie z New Jersey)

Vancouver – Colorado. 3: 2 (0: 0, 2: 1, 1: 1)
Cele: , 39 i 57. Bartsch Horvat 25 – 27 Rantanen 52 Barrie. Strzały na bramkę: 24:26. odbiorcy: 18865. Odtwarzacz zodiaku:. 1. Bärtschi (Vancouver), 2. MacKinnon (Colorado), 3. Horvat (Vancouver)