Korzystanie z plasteliny mogą

Korzystanie z plasteliny mogą odkrywać kolory z małymi dziećmi i starszych dzieciaków może zaoferować ślepego ulubioną postać z kreskówki.
Gdy glina nie było strony może być solony ciasta przy użyciu składników, takich jak mąka, sól i woda.
Wagę takiego testu jest całkowicie bezpieczny, jeśli dziecko zdecyduje się spróbować na smaku. Ponadto, słony smak takiego testu jest prawdopodobnie nie będzie jak dziecko, a to przestanie ciągnąć go do buzi. W ciasta można dodać naturalnych barwników: buraki lub sok z marchwi, szpinaku, etc.

Ciasto można kształtować piękny obraz, który może być następnie suszony i ozdobić. Te zdjęcia nadają się jako rzemiosła w szkole lub przedszkolu.
Również bardzo lubię dziecko do formowania masy do modelowania, który jest już gotowe do sprzedaży w sklepach. Jest zapakowany w piękne słoiki różnej gamie kolorów oraz w sposób o wiele bardziej przyjemne przeciwieństwie do gliny, współpracując z jej dzieciaków – to jest bardziej miękka i elastyczna. Wraz ze można kupić taki wybór wytwarzania form, dzięki którym do ciasta, torty, lody, słodycze, różne zwierzęta, etc.

2

Wszystkie fashioned rzemiosło może być pokryta farbą akrylową i zapisać go jako pamięć czasu dobrze prowadzone.
Z dziećmi w wieku szkolnym, można zrobić tego rodzaju twórczości, jak origami. Wiele z nich to prawdopodobnie już spotkał go wcześniej, kiedy poprosił rodziców, aby ich łódź lub samolot z papieru. Po origami – to rzemiosło papieru.
Z pomocą zwykłych arkuszy kolorowego papieru, można dokonać bardzo piękne kwiaty, postacie ludzkie i zwierzęta, zabawki samochody, bale, itp

Co jest najbardziej interesujące, wszystkie dane są uzyskiwane poprzez proste dodanie, bez użycia nożyczek i kleju.
Jest to modułowa origami, gdzie można dodać pięknej figury trójwymiarowe przy użyciu konwencjonalnych modułów papierowych. Takie rzemiosło – prawdziwe arcydzieła, które mogą ozdobić swoje wnętrza lub występować jako prezent dla rodziny i przyjaciół.