Kumar Sangakkara w Surrey tworzy świetny wiek przeciwko Somerset

Widzowie, twardzi ludzie, którzy wskutek niszczącego północy wiatru, ciągnęli się przez Bramę Hobbsa, kiedy Craig Overton zdobył lbw decyzję przeciwko Arunowi Harinathowi, a Kumar Sangakkara przyszedł do furtki.Czy wiedzieli, zastanawia się, że to właśnie ta data w 1905 roku, że Jack Hobbs – 23 lata i przeznaczony do bycia znanym jako Mistrz, najbardziej płodny zdobywca stuleci, jaki gra widział – uczynił swój pierwszy debiut klasy w The Owal, dla Surrey przeciwko Panowie Anglii i oznaczony go punktacją 18 i 88?

Teraz, 111 lat później, inny mistrz batutywy wykazywał takie umiejętności i estetykę, że inni batsmanzy, dobrzy gracze W nowoczesnym stylu, takim jak Rory Burns (80) i Jason Roy (85), porównano ze sobą.

Sangakkara wykonał 171 znakomitych biegów, a może starał się dotrzeć do fusillade strzałów Piąty region podwójny wiek tego jeszcze okresu niemowlęctwa, larrując tempo Tima Groenewalda przez rozproszoną chmurę trzepoczących gołębi do Overton na głębokiej okrywce i szybkim maszerował z areny.

Gracze Somerset Szybko potrząsając nim ciepłem ręką, gdy wrócił do garderoby Pokój (jedyna ciepła rzecz dnia), ale zrobiłby to tak z ulgą na jego rozstanie jak podziw dla swojej klasy mistrzowskiej: dobrze grał, ale wystarczająco dużo wystarczy.

To były winy Przez pełno krwawe strokeplay kliniczny, choć nie tyle morderstwo przez szamana dla maczugarzy jako śmierć przez tysiąc kawałków.Obliczał się, a jego wędki nabierały nóg morskich, zmuszając tylną nogę, jak żołnierze, ostrożnie wyrzucając za daleko na drobne powierzchnie mrugnięcia, trzymali się za daleko za daleko (żaden z jego generatorów nie podbija Szybciej niż Sangakkara), a obcasy na nogę przypięte tak dokładnie, jak wąsik pułkownika. Niektórzy uderzają w kulę, a inni brutalizują: Sangakkara po prostu ją laceruje, kombinację siły grzbietu, czasu i guzików.Kiedy pojechał przez dodatkową osłonę, aby przynieść mu 24 jego granice, zrobił to praktycznie w dół na jednym kolanie, precyzja jego umieszczenia powodowałaby zbędność, nawet tych polujących na zewnętrzne obwody najszerszego gruntu w kraju grającym prawie do jego Maksymalnie.

Było też szesnaście, cztery z nich w każdej z czterech godzin i strzelało w cieniu podczas biegania piłki. Jedna z nich, poza ropem Roelofem van der Merwe, zerwała się energicznie z torami i na długo, zabrała go od 99 do 105, a jego wiek pochodził tylko z 94 kulek.Na jednym etapie, po tym, co musiało być obfitym lunchem, zrobił szczególne blask po tętniącym życiem Overtonowi, bezlitosnie odgarniając go z przodu i do tyłu, tak że melonik zmuszony był uciekać się do boksu po prostu, by wszystko było w porządku. < To była pozycja Sangakkary i Burns, która w końcu była już potężną sumą Surrey w wysokości 394 za piątkę. Partnerstwo z 187, skończyło się, gdy Burns, pokonany może przez lot Van der Merwe i sprawdzanie napędu, został złapany i sparowany, był jednym z kontrastów. Burns crouches niskie, tył jutting, w sposób Eoin Morgan kilka lat temu. Wygląda na to, że jest trochę przestarzały, podobnie jak stwierdził Morgan, groźbę headbobbingu. Jego partner był pionowy, zrównoważony i czujny, ekonomia wysiłku, dzięki czemu mrugnięcia wyglądały prosto. Mówią, że Hobbs był taki sam.