Lacko Cepelova są w 2. rundzie Wimbledonu

Wimbledon. John wierzy ward Krošlák stracił na trawie All England Club Amerykanie Jessie Levine cztery zestawy 4: 6, 7: 6 (6), 3: 2 i 6: 6 Jej szczyt na trzecim czterech największych imprez pozostałych trzecią rundę ubiegłego roku i w 2004 roku

W meczu pomiędzy Beck i Levine połamał chleb w ósmym GEME trzeci gry, gdy gracz Słowackiej w stanie 3: 4 stracił własną administrację ,

American następnie potwierdzone kontrataku, on objął prowadzenie 2: 1 w zestawach i wreszcie przełamał opór Beck. W czwartym akcie, Levine po dwóch Breakaways zbudowali prowadzenie 4: 1 meczu i ma do pomyślnego zakończenia. Wynik 5: 2 przekształca się w rzeczywistej podawanie rzędu drugiego punktu dopasowania.

Beck koniec pojedynku przyznał, że zasługują Levine wygrał. „Przeciwnik był lepszy.Podczas całego meczu nie mogłem sobie poradzić z jego gry, a zwłaszcza z jego doskonałą obsługę. Levine grał doskonały mecz i zasłużenie awansowała do 2 rundy, „powiedział TASR finalista trawiastą Challenger Nottingham Jessie Levine (USA) – Karol BECK (Słowacja). 6: 4, 6: 7 (6), 6: 3, 6: 2

użyciu brejkbalov 5 z 8 = 63% – 1 Z2 = 50%

uwagę na balu całkowita: 132 – 106 Lacko awansowała do drugiej rundy singli po zwycięstwie nad Ungur

Lukas Lacko suwerenny sposób, wygrywając aż do drugiej rundy singli w Grand Slam w Wimbledonie.

Ward wierzy wprowadzenie Mateja Liptáka pokonać Rumuna Adriana Ungur trzy zestawy 7: 6 (4), 6: 1 do 6: 3- Jego przeciwnikiem w sekundęokrągły trawiastych boisk All England Club będzie zwycięzcą pojedynku pomiędzy Stanislas Wawrinka szwajcarskich ludzi i Austriacy Jurgen Melzer.

Najlepszym słowacki singlista ma co Wimbledon ma jakąś składkę 23,125 funtów i 45 punktów w światowym rankingu ATP Entry do wdrożenia.

W pierwszym secie pojedynku pomiędzy Lacko Ungur obaj gracze posiadać administrację do stanu 4: 4 W dziewiątym GEME kontrataków gracz słowacki Davis Cup przeciwnik, ale teraz rumuński następnie skontrował i wrócił do szeregu tie-break. W skrócie gra została przesunięta Lacko, dostał na koniu i w drugim secie dozwolony tylko jeden Jinx Ungur gem.

Już na początku trzeciego aktu Lacko po szybkiej kontrze objął prowadzenie 3: 1 meczu już do pomyślnego zakończenia. Wzajemne bilans z Ungur tak aby 3: 0-tyW 2009 roku Rumuni wygrał challengeri słowacki Otwórz w Bratysławie NTC w 2008 roku pokonał na glinie w Atenach. Lukáš LACKO (SR) – Adrian Ungur (rum.) 7: 6 (4), 6: 1, 6: 3 Zelenay przegrała w pierwszej rundzie gry podwójnej

słowacki tenisista Igor Zelenay Nemec Andre Begemann utracone w 1 runda podwaja mecz z czternastu “pająka”, amerykańsko-brytyjska para Eric Butorac, Jamie Murray, do 190 minut, 6: 7 (5), 6: 7 (3), 6: 4, 6: 7 (4).

Spotkanie w poniedziałek przerwał ciemności do stanu 2: 2 w trzecim secie. Zelenay Begemann dostać się do konkursu głównego deblových z dwóch rundzie kwalifikacji. Eric Butorac, Jamie Murray (USA / V.Brit-14) – Andre Begemann Igor Zelenay (Nem./SR), 7 6 (5), 7: 6 (3), 4: 6, 7: 6 (4)

dostępne trwała 190 minuta – poniedziałek Nol ciemności do stanu 2: 2 w trzecim secie przerwany Debutante Cepelova przekazywane

słowacki tenisista Jane Cepelova debiutował w konkursie głównym w turnieju Grand Slam. W pierwszej rundzie eliminacji w stanie doradzić, francuska Kristina Mladenovic w trzech zestawach 6: 3, 3: 6, 6: 1.

W drugiej rundzie na trawie All England Club poczet doświadczonego Hiszpana Anabel Medina Garrigues.Trzecią ważną cztery zdarzenia miał kilka premii 23,125 funtów i 100 punktów w rankingu WTA.

Cepelova miał w pojedynku przeciwko Mladenovic początku rakietowego, gdy czwarty GEME wybuchł administrację byłego młodszego numer jeden światowej i po potwierdzeniu ucieczkę zbudowali prowadzenie w 4: 1

Wynik: 5: 2, ale z włączeniem po podaniu trzech setbaly wyczerpujący, ale w dziewiątym GEME uszczelnione przyrost początkowy dejstva czystą grę. Drugi zestaw został skierowany przez Mladenovic, które poprawiły zgłoszenia i powraca, ale w decydującym aktem, lecz powinna ponownie góry Cepelova który pozwalał Jinx Francúzke tylko jeden gem.

utalentowany słowacki regulować wzajemną równowagę Mladenovic 2: 0, to w tym roku wspiął się nawet kwalifikacjach turnieju ITF w amerykańskim Osprey.Jana ČEPELOVÁ (Słowacja) – Kristina Mladenovičová (Francja) 6: 3, 3: 6, 6: 1 mecz pomiędzy Cibulkova i przetłumaczone Zakopalova środę

Mecze 1. runda singli Wimbledon między tenisista słowacki Dominika Cibulkova i czeska Klara Zakopalova przeniesiony do środy.

Powodem był zbyt zajęty Program Wtorkowa w podwórkach All England Club, jego rola w tym również zawodnik Po południu deszcz przerwa.