Mignolet pod ostrzałem. Może on nie może złapać, zamyśla Howarda

Skrzynka Liverpool dostał Simon Mignolet na „nieokreślony” zrobić miejsce między trzema prętami Brad Jones. Belg jest teraz pod ostrzałem przez krytyków, były bramkarz Liverpoolu Bruce Grobbelaar Mignolet oznaczone jako „gorszy niż Dracula” Tim Howard ponownie przyznał, że być może nie ma powrotu do siatkówki…

Simon Mignolet ostatni rok należał do zwolenników wice Anglia. W tym roku jednak, belgijski bramkarz Liverpool nie pomogło; błędy i słabe wyniki Wręcz przeciwnie, klub rozciąga się do dołu.Nie jest zatem zaskoczeniem, że menedżer Brendan Rodgers usiadł „nieskończoność” na ławce. „Czułem potrzebę wprowadzenia zmian, aby zespół silniejszy,” Komentując czele Reds.

Zamiast Mignolet ostatnie dwie konkurencyjne mecze wystawiany 32-letniego Brada Jonesa, który pracuje w Liverpoolu zastąpić przez sześć lat – z wyjątkiem jednego roku, który spędził na wypożyczeniu w Derby County. Tego lata odchytal pierwszej drużyny w mniej niż dwudziestu meczów, teraz może jednak lepsze czasy.

Bramkarze konkurencyjny Evertonu Tim Howard powiedział, że Mignolet jest cholernie trudna sytuacja i może się zdarzyć, że w jednym miejscu lub zwrot. „Myślę, że droga powrotna jest naprawdę ciężko, gdy vyšoupnout jednym zespole.Czasami nawet zwrócić lub nie „ maluje ponury doświadczonego amerykańskiego bramkarza którzy kwestionują zaufanie spędzała

.” To dużo zaufania. – kiedy Mignolet pobrane, a następnie powraca z powrotem do bramy, będzie on zespół i fani mogą wierzyć w? I czy to uwierzyć siebie? Dla bramkarzy jest fundamentalnie złego wydarzy całą grę, a kiedy to przyznać, nie może się udać. To nie będzie łatwe.Dobry bramkarz jest po twojej stronie jest zawsze menedżer, który jest za nim, „ wymienić Howard niezbędna esencja do strażników sukces sanktuarium.

Zaufanie Bruce Grobbelaar, którzy Liverpool wystawiany w latach 1984-1991 miał Mignolet w każdym razie utracone. 57letý Zimbabwe nawet na prąd zmienny w końcu złamał kij. „dałbym Bradley Jones szansę pokazania może przyjść na imprezę, a to jest lepsze niż Mignolet. Wtedy byłem w porozhlédnul stycznia po bramkarza, który może krzepnąć obrony „ wyrażona Grobbelaar opinię, że belgijski nie jest już w zespole, a nie było.

” On nie może kontrolować ich terytorium. „ ciągnął. „wspomniałem, że Mignolet jest gorsza niż Dracula Dracula, bo przynajmniej od czasu do czasu raczy wstać z trumny.Mignolet wydaje się odbiegać od jego linii. Bramkarz powinien w tym przypadku być panem całego pola karnego, tylko niewielka skrzynka „ Grobbelaar skończyła.