Mourinho musi pozbyć się paranoi, Zabrde Carragher

Z ta krytyczna wypowiedź poszła telewizji publicznej ekspert Sky Sports oraz dawny Liverpool wielkim obrońcą Jamie Carragher.

Według niego, to jest czas dla portugalskiego „supertréner” Mourinho w końcu zrozumiał, że jeśli jego zespół wciąż gra, a nie w nieskończoność twierdzą, że są lepsze niż przeciwnik.

„Muszą zmienić podejście, kiedy pojawił się w miejscu publicznym, jak to komplikuje życie nie tylko sobie, ale także klub. Trener może być stara się za wszelką cenę tworzą rodzaj wygranej mentalności w zespole, ale moim zdaniem, nawet sami gracze z jej argument nie może być przyjęty. Zwłaszcza te, w których usprawiedliwienia dla słabych i zazdrosnych sędziów, „powiedział English Interactive Media Jamie Carragher.Zatrzymać wymówek

Dosłownie powiedział, że Mourinho przypomniał mu paranoję.

„To paranoja w jego administracji musi się skończyć. Nie jest prawdą, że cały świat jest przeciwko nim i Chelsea,” dodał Carraghera na stronie Daily Mail.

Po utrata domu weekend Liverpool (1: 3), stanowiąc angielskich mistrzów Chelsea spadły w tabeli Premier League na 15miejsce z 11 punktami z tej samej liczby meczów.

Według innego byłego wielkiego przedstawiciela Anglii Gary Neville jest długoletni rosyjski właściciel Chelsea Roman Abramowicz jest obecnie znajduje się na skrzyżowaniu interesów, lub uwierzą Mourinho, że nawet woźny w zespole niezbędny poziom wydajności i stabilności, lub zostać odwołany z ich usług ,

Od 2003 roku, kiedy zaczął królować Abramowicz na Stamford Bridge na czele został zastąpiony przez 9 różnych trenerów, z których tylko Mourinho ciągnie drugą kadencję.

Päťdesiatdvaročný portugalski osiągnął z klubem w Londynie, podczas gdy trzy tytuły mistrzowskie i jeden z jego preseason patetyczny oświadczeniu powiedział, że, podobnie jak w 2005 i 2015 roku chciałaby świętować prymat Chelsea w 2025 roku.Postaw na młodej krwi

„Gdybym miał umieścić Romana Abramoviča, bym nie pomyślał, że albo pozbyć Jose Mourinho, który nie ma już szans, aby zakończyć z zespołem na czwarte miejsce w Premier League i po meczach niedostateczną wywiadów. or’ll go trzymać, powiem kadry trzech-czterech graczy z akademii i spróbować uratować sezon i za cenę, że mogę zmienić filozofię klubu. ja zastanawiam się, czy Abramowicz może pomieścić Mourinho dwa lub trzy lata, a nie jakiś inny trenerzy, którzy opuścili klub po ośmiu miesiącach „, powiedział Daily mail Gary Neville, były długoletni i udane gracz Manchesteru United.