Papier firmowy

Firmowy mała firma jest jednym z najbardziej istotnych elementów marketingowych. Firmowym umożliwia wysyłanie markę swojej firmy na wszystkich komunikacji z klientami i dostawcami. To nie tylko daje możliwość budowania więcej uznanie swojej marki, ale również sprawia, że ​​wygląd biznesu założona i wiarygodne.

 

Ale wiele małych firm nie skończyć wysyłanie dużo drukowanej – zamiast tego, oni wysłać e-mail z ich załączonego dokumentu. A jeśli trzeba wydrukować kawałek do poczty, to często oznacza po prostu drukowanie kilku dokumentów w ciągu roku. To prowadzi nas do pytania, czy to naprawdę warte koszt firmy do inwestowania w stos drukowanym papierze firmowym.

Wady i zalety – – od druku firmowym

Wadą drukowanym papierze firmowym jest koszt coraz to wydrukowane. Wiele tradycyjnych drukarek zacznie drukować z minimalną rzędu 500 kawałków papieru firmowego. Cena za kawałek papieru firmowego często jest bardzo wysoki w tym niskiego poziomu ilości. To ma sens z punktu widzenia cen, aby wydrukować co najmniej 1000 lub 2000 sztuk firmowym.

Inną wadą jest jego drukowanej firmowym “trwałość. Po drukowane te tysiąc kawałków papieru firmowego, utkniesz z nimi jak oni. Jeśli przenieść lub zmienić swojego Inne informacje kontaktowe twój firmowy natychmiast staje się nieaktualne. To samo, jeśli zmienisz slogan lub logo – wszystkie z tych kosztownych wydrukowanych sztuk udać się bezpośrednio do kosza.

Zalety druku firmowym jest to, że często wygląda bardziej profesjonalnie niż drukować jedną kopię na papierze firmowym cyfrowym na drukarce domowej. Podczas tworzenia profesjonalnie nadrukiem firmowym, można również krwawi – gdzie farba przechodzi przez całą drogę do krawędzi strony – podczas gdy na papierze firmowym cyfrowej, trzeba zostawić przestrzeń wokół krawędzi do zasiłku marginesu drukarki. Krwawienie atrament z krawędzi wygląda bardziej wyrafinowane.

Zalety i wady cyfrowej firmowym

Największe zalety cyfrowej firmowy pochodzi z faktu, że jest to plik cyfrowy. To sprawia, że ​​łatwo zmienić informacje kontaktowe w firmowym cyfrowej; po prostu wprowadzić zmiany w pliku graficznego nagłówka i pop nowy plik w programie Word. Cyfrowy firmowy również nie mają dodatkową kosztami wstępnymi produkcji, że drukowanie fizyczne kopie firmowy ma; więc jest to mniej kosztowne do tworzenia firmowego cyfrowego. A z firmowym cyfrowego, można wybrać albo wydrukowanie gotowego lub można utworzyć plik PDF z dokumentu i dołączyć go do wiadomości e-mail. Jeśli zdecydujesz się dołączyć dokument do wiadomości e-mail, a następnie dokument będzie dostać się do jego “miejsca szybciej niż ich pocztą. Plus, jest to bardziej przyjazne dla środowiska, aby wysłać plik cyfrowy niż użyć kawałka papieru.

Największą wadą jest to, że firmowego cyfrowej jest cyfrowa – i jeśli drukujesz go, będzie to wyglądać na papierze firmowym cyfrowej. Klienci będą mogli powiedzieć, że już drukowany papier firmowy na drukarce w domu (choć, jeśli inwestują w miłej drukarki i trochę papieru wysokiej jakości, to może być mniej widoczna). I, jak już wcześniej wspomniano, będziesz musiał zaprojektować papier firmowy do podjęcia marginesy drukarki w domu pod uwagę. Jeśli masz zamiar wysłać dokument się, może chcesz, aby marginesy dość duże, tak aby drukarka odbiorcy nie będą odcięci informacji kontaktowych, gdy wydrukować dokument.

Drugą wadą jest to, że jeśli jesteś wysyłając plik PDF do kogoś, kto nie jest to technicznie doświadczonych lub kto ma problemy z komputerem, może być trudne lub nawet niemożliwe dla nich, aby uzyskać dokument do otwarcia. Nie zdarza się to często, ale kiedy to robi, może to być frustrujące dla odbiorcy.

Z tych wszystkich zalet i wad, jak można określić, która droga jest właściwa droga dla firmy do podjęcia? Czy potrzebujesz drukowany, a papier firmowy cyfrowego, ewentualnie jedno i drugie?