Pastrňák jest z powrotem, wracając właśnie zdobył gola. Plekanec rejestrowane

Jego jedenasta bramka w tym sezonie zdobył gola po powrocie do Boston napastnikiem montaż David Pastrňák, ale gry NHL Bruins Czwartkowe na lodzie Ottawa stracił 1: 3rd Po siedmiu meczach, który ukazał się w punktach zapukał zapisał w statystykach Tomáš Plekanec, który zdobył zwycięską pomoc hokeja bramkowej Montreal, który pokonał 2: 1. Carolina

Pastrňák, którzy przegapili poprzednie trzy pojedynki obrażeń w górnej części ciała, zyskał dziesięć sekund przed końcem pierwszego okresu. Spektakl moc krążek odbił się do niego po chaotycznej sytuacji przed bramką i dwadzieścia młodzieży okazuje wysłał backhand do otwartej sieci. Ale w 34.Porównaniu minut, Mark Stone oraz w trzecim okresie rozebrano Senatos zwycięstwo dwoma bramkami po jego stronie.

Po pierwsze, w 47. minucie wrócił do domu, aby prowadzić swoją pierwszą bramkę w sezonie, obrońca Chris Wideman, którego strzał z niebieskiej linii przypadkowo dotknął ciała odwiedzając napastnik Dominic Moore. Cztery minuty później David Krejčí stracił krążek w strefie ofensywnej, a Kyle Turris z kontrataku została zwiększona do finału 3: 1 Bruins strzelił swoją drugą porażkę z rzędu i trzeci w ostatnich czterech meczach.

„Cała gra byliśmy słabi na krążek i zrobiliśmy złą decyzję. To właśnie w tych meczach nie stało.Jestem rozczarowany pokazał jesteśmy jednym z najgorszych występów w poprzednim miesiącu, „powiedział trener Claude Julien, którego zespół czeka już dzisiaj po powrocie do Bostonu pojedynku z Calgary.” To dobrze, że jutro znowu gramy, możemy naprawić je szybko „, dodał . trener

Chociaż Plekanec wciąż czeka na swojego drugiego gola w tym sezonie, ale przynajmniej zdobył piąty . pomoc się czternaście sekund po trzecim okresie, gdy strzela z bramą pierścienia brakowało płytę Caroline odbite od poduszki tylnej jednak toczenia w sieci Max Paccioretty i złamać remis 1: 1.Karolina trener Bill Peters opuścił sytuację badane w filmie, bo myślał, że był wcześniej Plekanec offside powtarzane strzały, ale łamanie ujawnione.

Canadiens w pięciu meczach zakończyła passę huragany, z których ostatni piątek stracił 2 : 3. Jednocześnie zdobyli dwunaste zwycięstwo z czternastu gier na głównej lodzie. „Na początku trzeciego okresu, mamy kluczową cel. Przeciwnik wniósł bardzo dobre osiągi i był to bardzo trudny mecz,” pochwalił grę Karolina bramkarz zwycięzców Carey Price, który Złapał 31 strzałów.

„Chcieliśmy dzisiaj uzyskać co najmniej punkt i myślę, że na to zasłużył „żałował Elias Lindholm, który w 11minut dostać gości na prowadzenie. „Ale straciliśmy, a teraz nic Musimy spróbować następnym razem znowu to samo ćwiczenie i wykorzystać jego zwycięstwa”, powiedział szwedzki napastnik, który strzelił dwa razy w sezonie

Ottawa. – Boston 3: 1 (0: 1 do 1: 0, 2: 0)
Cele: 34. Kamień 47. Wideman, Turris 51 – 20. Pastrňák. Strzały na bramkę: 26:20. odbiorcy: 17191. równej gwiazdy: 1. Kamień Turris drugi, trzeci Anderson (Ottawa wszystkie)

Montreal – Karolina. 2: 1 (1: 1 0 0 1: 0)
Cele: 13 Shaw 41. Pacioretty (Plekanec) – 11 Lindholm. Strzały na bramkę: 22:32. odbiorcy: 21288. Odtwarzacz zodiaku: 1. Shaw (Montreal) 2. Faulk (Karolina), trzeciPacioretty (Montreal).