Platon wygodnie spał w swoim miejscu

Platon wygodnie spał w swoim miejscu. Jego rodzice ostrzegali wcześniej, przy ogromnych starań, zabawki miękkie, którego używał jako poduszkę.

Happiness family having many children

Happiness family having many children

Moc

Wszystko jedzenie i picie dla dziecka wzięliśmy z nami, oraz że nadal piersią. I specjalnie zatrzymał się z karmienia Tajlandii, było łatwiej podróżować i aklimatyzacja. I, patrząc w przyszłość, zarówno w Tajlandii, czy po domu przyjazdu, dziecko nigdy nie było nawet smark. Tylko zęby wspiął się jak grzyby po deszczu (bez śluzu i temperatury). Jest to pomimo faktu, że lecieliśmy do Tajlandii pod koniec listopada – początek grudnia, a różnica w temperaturze ponad 35 stopni było.
Samolot wzięliśmy ze sobą: kubki sippy herbatę, sok, pechenyushki, krakersy, mięsa i warzyw w puszkach. Nawiasem mówiąc, kilka razy dostaliśmy jedzenie i dziecko (także sok, mleko, konserwy, ciastka).
Dla dzieci z osobnym miejscu, jak u Platona, dał jedną część posiłku dorosłych.

Happiness family having many children

Happiness family having many children

Lot do Tajlandii z małym dzieckiem: osobiste opytPodvodya się, mówię, że nic strasznego w locie z tam dziecko. Trudno jest wyobrazić sobie dłuższy lot, niż mieliśmy (z domu do hotelu zajęło 21 godzin), więc wiem, co piszę. Dziecko prawie kapryśna, spał i jadł dobrze. Stan zdrowia dziecka, też był dobry tylko podczas startu i lądowania, dałem mu smoczek do uszu nie są zastawione. Doświadczenie naszej podróży do-letniego dziecka opisałem, z 2,5 roku Platona martwi podczas lotu było jeszcze mniej, więc jestem tak mało uwagi poświęca się tym w artykule. Z dziećmi młodszymi niż rok, to wydaje mi się, jeszcze łatwiej, ponieważ są one o wiele więcej snu, a nie tak mobilny, który może mieć nadzieję, na drodze.

Poza kocha dzieci, i wszystko jest pozostawione przypadkowi dla nashenr wygody i postawy jest bardzo miło i przyjazny w Bangkoku byliśmy natychmiast wysłany do osobnej kolejce do rejestracji, więc wszystko poszło szybko i nie stoją na długi czas z wszystkich; każdy ma toalety dla zmiany tabel, gdzie jest to wygodne do zmiany pieluch; widząc, że wózek, byliśmy natychmiast skierowane do windy i jest to miły uśmiech i flirtuje z dzieckiem.