Podlaha pro každé dítě je zvolit přírodní, a pro 6-metru je obzvláště důležité

Podlaha pro každé dítě je zvolit přírodní, a pro 6-metru je obzvláště důležité. Nejlepší volbou – korek nebo dřevo. Tyto materiály jsou příjemná nejen na dotek, nikoliv kluzké, teplé a krásné, ale také nepřitahuje prach.
Ideální strop pro dětský pokoj 6 metrů čtverečních. m – loupané / nebo barevné úsek s žádné kudrlinky. Ozdobné trámy, lišty, složité vzory srovnal dětský nábytek nepřetěžujte prostor, a ve skutečnosti, náš hlavní úkol – aby se zabránilo pocit nepořádku.
8889300

Nábytek v místnosti s 6 metrů čtverečních. metry musí být kompaktní, lehký a funkční, jak je to možné.

Postel zabírá nejvíce místa, takže prostor pod a nad ním by měl být s výhodou použita. Nad postelí může být instalována police, mezipatro, a pod ní musí být zásuvky, ve kterém dítě bude moci ukládat hračky, oblečení a dalších věcí. Následující příklady foto-how vybavit úložný prostor v prostoru ložnice.

Nejlepší je koupit ready-made postel, a na zakázku v požadované velikosti. Například, kratší než standardní 2 m (takže si můžete dát dětský nábytek ji podél čelní stěny) a šířce 80 cm místo standardních 90 cm (což šetří 10 cm pro pohodlný průchod).
Děti do 6 let věku by se měly vyzvednout obyčejnou samostatným lůžkem a starší dítě je již možné koupit patro na spaní, který bude přidělovat místa na první úrovni hry, výcviku nebo šatnu.
Trénink tabulka by měla být kompaktní, ale funkční – se zásuvkami pro ukládání drobných věcí pod dřezem a police nad ním. Vynikající řešení – rohová nebo skládací stolek, který je připojen ke stěně, a opře pouze v případě potřeby. Ještě nestandardní řešení – stolní vyrobený z parapetu.

Jaké by měly být šaty? Rozhodně malý, lehký a lakonický fasády. Úspora místa mohou rohové skříňky nebo vestavěná skříň – pak není jeden centimetr není ztracen marně.

Vestavěné skříně v interiéru malého dítěte

Aby nedošlo k přetížení interiér, vzdát noční stolek. Lampa lze připevnit na stěnu nebo do čela postele a ostatní věci, dítě potřeb, dětský nábytek a můžete uložit do kapes, které jsou připojeny ke straně postele. Kapsa foto vpravo dole si můžete zakoupit v Ikea.

Kapsy na lůžko
Výzdoba, osvětlení a dekorace hrací plochy

Ozdoby na mateřské ploše 6 metrů čtverečních. m by měl být trochu. Chcete-li vytvořit pohodlí a přizpůsobení prostor stačí vybrat krásné prádlo, polštáře, záclony, lampy, několik pokojových rostlin a doplňků, jako jsou plakáty.

Příklad 6 metrů výzdoba dívky pokoj

Příklad 6-Meter Decor chlapcův pokoj

A zde jsou další tipy, které vám pomohou vytvořit malou ložnici:

Záclony snadno vejde bez svěží shromáždění, obzvláště dobré jsou krátké záclony, například Roman nebo válec.