Prawdziwe on celował, wyrównując rekord. Ronaldo osiągnęła wyjątkowy

Madryt. Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo stał się pierwszym w historii zawodnikiem, który w fazie grupowej Ligi Mistrzów upokorzył desaťgólovú podstawy.

Real Madryt napastnik celował w wtorkowym meczu finałowym wokół grupie 6. Szwecja Malmö FF strzelił cztery gole i wkład do zarzucenia rekordu w stosunku 8: 0TH

Ronaldo w grupie sześciu pojedynkach zdobył imponującą jedenaście goli i przekroczyła swój własny rekord deväťgólový który stworzył sezon 2013/2014. Ogólnie rzecz biorąc, konto zostało 88 dokładnych trafień w konkursie. Ronaldo motywuje każdego

Majątek triumf nad szwedzkich postronnych wiązanej rekord kursu Liverpoolem w sezonie 2007/2008. Angielski klub tylko 8 0 zgnieciony Besiktas Stambuł.W obu przypadkach, usiadł na ławkach zwycięskich drużyn Rafael Benítez.

Majątek trener nie krył radości z galowych swoich oddziałach. „Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie do tego zwycięstwa razem z fanami, którzy nie tracą wiary w naszym zespole,” powiedział Benitez.

Komentując wydajności Ronald miał tylko słowa pochwały. „To jest zawsze dobre, gdy masz zespół ambitnych graczy.


Ronaldo jest właśnie taki”, kontynuuje.

„To motywuje wszystkich, aby wykonać lepiej. Gdy to nie pozwala nikomu iść do połowy przepustnicy. Zagrano fantastycznie i nie było daleko od tego trafia piątym lub szóstym cel,” powiedział Benitez.

Real Madryt z trzynastu punktów z pierwszego miejsca do A-grupy w rundzie ostatniej wiosny. Rozpoznaje nazwy przeciwnika w poniedziałek 14Grudnia do losowania w Nyon, Szwajcaria. Pałac Królewski jest szczęśliwy

Bohater wieczoru w wywiadzie po meczu Ronaldo zdementował pogłoski, że chce opuścić Real Madryt. I w tym samym czasie powiedział trener Benitez swoje zadanie dobrze.

Nazwa strzelenie trzydzieści lat Portugalczycy od dawna związana z transferem do Paris Saint-Germain. „Są spekulacje, które zdarzają się co roku. Ludzie muszą się do tego przyzwyczaić. Prawdą jest, że moje prawdziwe w mojej karierze naprawdę pomogło i jestem tutaj szczęśliwy”, powiedział Ronaldo.

W mediach w związku z Ronald wyciągnął zauważyć, że wzajemne meczu z PSG działał zbyt przyjazne dla rywala trener Laurent Blanc.

„Co się stało z Blanco, to jasne jak słońce. Gdy ktoś wam drodzy, porozmawiaj z nim.Jeśli traktują mnie kogoś z Chelsea, Manchester czy Barcelona ładnie, chciałbym również nanoszone z nim rozmawiać „mówi Portugalii.

” Nic nie znaczy. Mam kontrakt z Realem Madryt i pozostaję gracz „Real Madryt 8-0 Malmo FT. Strzały: 32-5 Przełęcz Celność: 93% -86% szans Utworzono: 24-4 Possession. 57% -43% Thrashing Pic.twitter com / KfJrFGNgZc – Squawk Football (@Squawka) 08 grudnia 2015

Madridčania nie przeżyć miły okres po klęsce 0: 4. w El Clásico z Barceloną ale prezydent klubu Florentino Perez Benitez utrzymuje funkcję sytuacji zaczynają się poprawiać.

„trener wykonuje swoją pracę dobrze. To wymaga czasu w Madrycie kilka miesięcy, należy dostosować. Myślę, że z biegiem czasu coraz rzeczy z powrotem na właściwe tory.Mamy świetne relacje, „wyjaśnił Ronaldo.

Opisane produkty kupisz w sklepie – Producent mebli dla dzieci