Rowerzysta opisał horror drogi: Panika i krzyków. Riders przetoczyła emeryta

masakra

winowajcą Sobotni Cycling Team Giant-Alpecin, którego sześciu zawodników pozostał z różnych poważnych obrażeń na drogach po swojej grupie podczas szkolenia przed-jechał samochód bada hiszpański policji 73-letni brytyjski emeryt.

Kobieta na południu Hiszpanii spędza zimę, udał się do starcia miejscu w pobliżu miejscowości Calpe, zgodnie ze zwyczajem, po lewej stronie drogi. Dla rowerzystów świadectwo wskazuje, jak wielkie mieli szczęście, że wszyscy byli wciąż żyje.

Oskarżenia o niebezpieczną jazdę i dochodzenie wolności jest wynikiem poszukiwania hiszpańskich policjantów po imprezie sprawcy sobotniego. Wypadek jest znacznie odzwierciedlenie w rowerowej sezonie wiosennym, podczas którego John Degenkolb będzie obronić zeszłoroczne zwycięstwo w klasykę, w tym Paryż-Roubaix.Jego chirurg szacuje podstawowy okres leczenia przez trzy miesiące, wtedy wybitna niemiecka będzie musiał wrócić do formy.

Teraz Degenkolg z nim Czad Haga (uciekł z rany w klatkę piersiową, szyję, nogi i głowa) jeszcze pozostanie szpital, inny ranny Warren Barguil Fredrik Ludvigsson Ramon Sinkeldam i Max Walscheid przeniesiony z Hiszpanii domu.

Gdy poza zasięgiem słuchu, rowerzystów dowiedział się, że kierowca jechał bez hamowania przy normalnej prędkości poza miejscowością. Podobno zobaczył jeźdźców przeciwko siebie po przekroczeniu horyzontu i zamieszania nie było wystarczające, aby odpowiedzieć.

„Najgorsze (po wypadku), rozmawiać z innymi, aby zobaczyć je tak mocno rozproszone. Może będę miał szczęście, że nie ma nic nieświadomego doświadczenia z pierwszej ręki.Nie widzę moich przyjaciół rozrzucone na drodze. Musiało to wyglądało jak pole bitwy, gdzie masz sześć osób z zespołu, swojej rodziny, prawie nieruchome. To jest bardzo przytłaczające. Na szczęście, wszyscy jesteśmy z dala od niebezpieczeństwa, ale…„powiedział holenderski

Największą uwagę kierowcy. Zostanie pobrany do Degenkolbovi. Pedro Cavadas lekarz, który pracuje na nim, przewidywany czas powrotu do normalnej pracy przez trzy miesiące. „W teorii, to może w tym czasie być z powrotem. Biorąc pod uwagę, że normalny stan jest konkurować na najwyższym poziomie, rozciągnąć czas gojenia na nieco dłuższy okres czasu niż konwencjonalne pacjentów „, powiedział Cavadas.
A top eksperta />

słowa kluczowe tematy: john degenkolb, sport, jazda na rowerze, emeryt, wypadek, d ůchodkyně