Słowacja World Cup 2019 sporządzić nowy zespół, pierwszy atak może tatarski – Rewa – Jurčo

Bratysława. Hossa, Chara lub Visnovsky? Hokej mistrzostwa świata w 2019 roku, który będzie prawdopodobnie Słowacja, które nazwy te prawdopodobnie nie zobaczymy dzisiaj.

Do kogo będzie więc nieco więcej niż cztery lata stoją grze drużyny narodowej?Kto mistrzostwa zastąpić zawodników, którzy od dawna były integralną częścią drużyny narodowej? Kto starszych bardziej rząd będzie jeździć?

„Jest to dość długo, ale można założyć, że przywódcy są Tomáš Tatar, Richard Pánik i inni gracze z zespołu, który zakończył się sześć lat temu czwarta na dvadsiatok MŚ, „przewiduje Jerguš Bača, były hokej okazują i mistrz świata w 2002 roku

” Podmioty te będą już w czasie mistrzostw dojrzałej i odpowiednie doświadczenie. powinny być one ciągnąc generowanie reprezentacji „dodaje.

” na pewno będzie w zespole i kilku starszych graczy, którzy są już po trzydziestce.Będą one uzupełniać młody, który grał na mundialu dvadsiatok zeszłym roku iw tym roku „Baca zakładano.

Zgodnie z innym mistrzem świata Radoslava Hecla szacuje skład zespołu jest bardzo trudne. „Chodzi o to, jaka będzie pozycja słowackiego hokeja w 2019 roku powinny być szczegółowo zastanowić się jaki rodzaj graczy są w kategoriach młodzieżowych i osób w podeszłym wieku, którzy będą rządzić nawet jeździć,” powiedział były obrońca.

starszych graczy? Marián Hossa zadebiutował w seniorskiej reprezentacji w ostatnim stuleciu, na mistrzostwach świata w Finlandii w roku 1998. Jest to możliwe, aby zagrać w mistrzostwach na 21 lat później?W tym czasie będzie miał czterdzieści.

„Nie można wykluczyć, ale w przypadku Mariana i innych graczy będą wymagać pełnej zdrowia i wydajności”, powiedział Baca.

W czasie mistrzostw w 2019 Hossa będzie nadal ważny kontrakt z Chicago (potrwa do 2021 roku). To nie znaczy, że będzie nadal grać. Jednym z tematów jego kontraktu długoterminowego, ponieważ klub był również próbą zachować jego średnia płaca zajmują mało miejsca pod pułap wynagrodzeń.

„Zobaczymy, co w międzyczasie. Czy ja obejść obrażeń, lub będzie uzdrowiona dusza moja. Choroba ta może być zachowana nawet w starości, ale szkoda będzie rozbrzmiewać dookoła coraz częściej, „Hossa odpowiedział na MSP.Zapytany, czy będzie to dla bieżącego World Cup 2019, on odpowiedział: „Ja tylko jako widz w TV” najwyraźniej nie ma starszych graczy

Zdeno Chára w Bostonie ma kontrakt do 2018 roku, wciąż należy do graczy z najlepszym kształt, trenować, w czasie mistrzostw będzie jednak były 42 lat.

Chociaż pięć lat młodszy Marián Gáborík będzie miał ważny kontrakt w Los Angeles (2021), NHL to jednak często nękany przez kontuzje.

„grał przez wiele lat za granicą jest bardzo wymagający fizycznie.Życzę im pożegnanie przed wentylatorów domowych, ale następujący artykuł należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zapisz Book 1 80 € w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone