Strachová brąz MS: To jest jak sen, ale łzy kroplówkę

Brązowy medal z Mistrzostw Świata w Beaver Creek musi martwić wartość slalomářku Sarka złota. Aby zdobyć medale Czwarty Świat w swojej karierze przeszedł ciernistej ścieżce, w tym chirurgii nowotworów.

„poczwórne medalista mistrzostw świata? To brzmi wspaniale. To niesamowite i nie do opisania” ona Trzydzieści Strachová na swoim profilu na Facebooku. „Nawet jeśli jest to brąz, więc dla mnie medal jest wart złota”, powiedział radę.

Strachová rywalizowały w Pucharze Świata po raz ósmy w karierze, a połowa jego udziału zysku do metali szlachetnych. Pierwszy brąz zdobył dziesięć lat temu we włoskiej Santa Caterina.Złoto jego szyi wisiał dwa lata później w Aare, Szwecji i zakończyła zestaw srebra w Val d’Isere, 2009. Ta kolekcja ma także olimpijski brąz w Vancouver 2010. „To sprawia, że ​​jak marzenie i to jest niesamowite, że jest to fakt. „

WIDEO: enjoy the ride Sarka brązu martwić


ceremonia dekoracji stadion i później cieszył się przyznawanie medali. „Emocje i uczucia są silne, ale łzy kapać. Od ostatniego medal długa przerwa. Jestem już zupełnie inna osoba, i muszę powiedzieć, że po raz pierwszy,” powiedziała.

Pierwsze trzy światowe medale zdobył pod panieńskim nazwiskiem Záhrobská i pod kierunkiem swego ojca Petera.Z tym później rozpadł się w zło i rozmawiać ze sobą. Po późniejszej kariery zaangażowany unsuccessfull części 2012 Austriacki trener Klaus Mayrhofer. W tym samym roku miał operację na lato łagodnego guza w przysadce mózgowej, co było spowodowane zaburzeniami metabolicznymi. Mimo to, z powodzeniem wrócił do czubka.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że postanowiłem po urazie, aby kontynuować. Poszedłem za intuicję, że powiedział mi«nie na tym, że nie poddawać się». Po ostatnim sezonie byłem bardzo zmęczony i zbierając siły, jeśli nadal lub owinąć go.Jest to kolejny krok na mojej drodze, i zastanawiam się co ja nadal będzie „powiedział Strachová.

Oprócz ciężkiej pracy w szkoleniu jest dla brązu i jego wiary we własne siły”. To mogę myśleć mogę być znowu na czele, „powiedziała. znacznie podziękował swoje otoczenie za ich wsparcie, zwłaszcza mąż Anthony.” Kiedy byłem bardzo zmęczony i w dół, więc nie było zawsze pomocną dłoń. Ratowanie, które pomogły mi w górę iw dół tą drogą naprzód.Zawsze wspierała mnie i dał energii „powiedziała.

O podróż jego życia kręcenia filmu dokumentalnego dwie minuty życia, a około dwóch minut to trwa dwie rundy slalom kobiet.” Wiedziałem od szkoleń i poprzednich wyścigach, że mogę być szybki, ale trudno umieścić go w odpowiednim momencie. Cieszę się, że to zrobił. Chodzi o tych dwóch minut na przygotowanie do lata „powiedział Strachová.

Pierwsza fala szczęścia czuł po przekroczeniu drugiej rundzie. Kiedy na jej nazwę błysnął zielony, co oznacza ciągłe przewodnictwo.” I jest on przekonany, że będzie medale i nie obchodzi mnie, czy ja zatrzymać lub nawet trzecia zmiana.To jest wspaniałe dla sportu, że te uczucia nie da się opisać, co dana osoba musi doświadczyć, „powiedziała.

Jeszcze przed wyjazdem do mundialu powiedział, że w tym sezonie karierę nie jest jeszcze skończona. A po wygranej brązu to potwierdzone. „iść do przodu i czekamy na niego. Energia, radość i zapał do jazdy na nartach jest tu i jeszcze na to nie obchodzi „, powiedziała.