Vybaviť detskú izbu

Davno preukázané, že prírodné materiály sú najlepšie ovplyvniť psychiku dieťaťa. Od detstva až do asi desať rokov, sa dieťa učí pomocou hmatu, čuchu, zraku. Dojemné, pocit, pri pohľade na kus dreva, kužeľ, lístie, dieťa dostane obrovské množstvo informácií o svete. A čo môže povedať svoje dieťa štandardné a anonymné plastové hračky? Z tohto dôvodu, spolu s produktmi z polymérnych materiálov v dome, musí byť Slovenská detský nábytok v hračkách z prírodných materiálov – drevo, kameň, rôznych tkanivách. V ideálnom prípade, detská izba by mala byť prilepená ekologický tapety zdobí prírodných tkanín, nábytok je usporiadaná takmer neliečených prirodzené farby. Miestnosť musí byť kvety v kvetináčoch, pre ktorých bude dieťa starať o seba.
nadezhnaya_detskaya_mebel2
Minimalizmus, so svojimi prázdnymi priestormi a sterilných plôch v detskej izbe (aspoň do 10 rokov) nie je miesto, je to všetko rovnaké, ktoré poslať Maltz na kurzy angličtiny v Kazani, všeobecne lepšie neponáhľať, pretože bohatší a bohatší detaily obklopujúce dieťa životné prostredie, tým lepšie. Rozmanitosť položiek na policiach v detí v dome vôbec, paleta textúr, textílie, farby, tvary tvorivosť, rozvíjať psychicky i fyzicky. A nezabudnite, že tento rôznorodý svet, ako živý organizmus Slovenská detský nábytok neustále sa meniacim sa potrebám.

V detskej izbe, kde dieťa žije až desať rokov, musí byť kútik, kde si môžete veľa pobezobraznichat – maľovať na stenu, napríklad, atď. Avšak, ak je dieťa staršie, stále maľuje nábytok a farby na stenách spreje, takže .. protestuje proti rodičovských hodnôt. To je v poriadku taky – nie je dôvod na paniku. Ale byť vedomí toho, že napríklad drzá farebný pruh cez všetky zrkadlo povie o tom, čo váš teenager je prinajmenšom v rozpore s ich záujmami – chce sám seba milovať a nemohol.

Ak je miestnosť v puberte, a to najmä na stenách, ktoré sú zvyčajne pokryté plagáty, transparenty a t. N., dominujú ostré, kontrastné farebné kombinácie (najmä čierna a biela), hovorí o svojom krehkom duševnom stave. Červeno-čierna kombinácia naznačujú vysokú úroveň agresie, ak teenager, zatiaľ čo chová provokatívne, že to nie je tak zlé. Ak sa navonok vyzerá pokojný, je to ešte horšie – čelia negatívnym nevyplesnuty ochorenia, neurózy a ďalšie ťažkosti.

Existujú veci, ktoré sú vyložene výkrik nebezpečenstvo. Obrazy blesku, lebky, hákové kríže na stenách – znamenie, že boj teenager Slovenská detský nábytok so sociálnymi normami dospelých už prešiel do patológie. Všetky druhy monštier, agresívne, vzrušujúce obrázky alarm, scény násilia poukazujú na afektívne, nestabilný stav mysle.

A chaos v miestnosti – nie jedinečná vec. Za to môže byť spôsobené nielen lenivosti a nesobrannost ale vravy a zmätku na život, bezvedomie konfliktu so svetom dospelých. Najmä poruchy by mali venovať pozornosť, najmä ak vaše dieťa náhle organizovanej hádzať po miestnosti. Možno je to nešťastné láske?