W ciągu naszego opowiadania, porozmawiajmy o drużynach

zaledwie 23 lata, a on już zdążył spędzić pięć i pół pór roku w Mediolanie”. Wiele osób w tym wieku dopiero zaczynają drzewom na piłkarski olimp, ale Pato jest postrzegana jako dawno dostał silniejszą (tylko nie w zdrowie planie) i ukształtowany piłkarz. Przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu Pato regularnie wychodził na pole, regularnie tłuc, był strasznym snem obrońców i bramkarzy Serie A i jest słusznie uważany za jednego z najbardziej utalentowanych napastników świata. Pato miał niesamowitą technikę, szaloną prędkością i wyłącznym instynktem. Dzięki niemu drużyna przeżyła opieki Andrija Szewczenki całkowicie bezbolesne. Ale, jak to często bywa w piłce nożnej, w sprawę wmieszała się kontuzji. Nawrót za nawrotem, i w rezultacie, w ciągu ostatnich półtora roku w Mediolanie”, Pato pojawił się na boisku tylko 15 razy. Jednak to nie przeszkadza “PSG”, który w styczniu ubiegłego roku proponował za brazylijczyka około 35 milionów euro. Być może zgodzisz się wtedy brazylijczyk na przejście, jego kariera poszła by w innym scenariuszu, ale Pato wolał, aby udowodnić swoją wartość w “Mediolan”. A już w listopadzie Silvio Berlusconi nieprzezroczyste podpowiedzi zaczął dawać do zrozumienia, że sytuacja ze zdrowiem Pato go dość irytujące. Chociaż cena na piłkarza spadła więcej niż o połowę, PSG więcej w nim nie potrzebował, a jedynym zespołem, który wyraził zainteresowanie w transferze piłkarza, stał się “list do koryntian”. Pato wyraźnie nie ma szczęścia z tym, że zimą na niego nie znalazło nabywców z Europy, jednak pozostanie na ławce rezerwowych wyraźnie nie odpowiadało aspiracjom brazylijczyka.

Powrót do domu miało swoje podłoże, tak jak Pato starał się zdobyć miejsce w składzie reprezentacji na ekranie Mistrzostwach Świata w 2014 roku, po którym ma on na pewno były by szanse na powrót do Europy. Nie jest wykluczone, że brazylijczyk wróci z powrotem do “Mediolan”: wybierasz się do Brazylii, Pato nie raz mówił o lojalności klubu, a Berlusconi – o tym, że Alexandre obiecał wrócić za kilka lat. Teraz w karierze brazylijskiego napastnika następuje bardzo ważny okres. Jeśli w “” nie wróci na dawny poziom i nie dostanie się do zgłoszenia na Mistrzostwa Świata, znalezienie jego osoby w tej kategorii, będzie uzasadnione. Na razie, niestety, wszystko do tego zmierza. W ramach “dawania koryntian” Pato rozegrał 12 meczów i zaowocował tylko cztery młotkiem piłek. Z takimi wskaźnikami statystycznymi Alexandre nie będą rozpatrywane kandydatem do reprezentacji, a i tak mało prawdopodobne, aby zwrócić na siebie uwagę europejskich klubów. Szkoda, że wydarzenia potoczyły się dokładnie według tego wzoru, i kariera utalentowanego gracza pędzi w przepaść. Przecież ci, którzy widzieli jego grę za “Mediolan”, nie staną się zaprzeczyć, że Pato urodzony napastnik. Chcę wierzyć, że to po prostu trochę przedłużające się czarny pasek. I warto pamiętać, że na stronie Pato młody wiek, i ma jeszcze czas, aby zmienić sytuację na lepsze.

W ciągu naszego opowiadania, porozmawiajmy o drużynach, położonych w ubiegłym mistrzostwach w drugiej części ligowej tabeli.

Angielska Premier League, słowo wstępne. Część druga
W drugiej części naszego kciuki, poświęconej przyszłemu piłkarskiego prymatu na Mglisty Albion, my powiemy ci o dzielnych chłopakach Paula Lamberta, najniższej francuskiej drużyny angielskiej Premier League, “” z Britannia Stadium”, o “” Martina Jola, i, o, przygotowujących się do wysokiego lotu “” Chrisa .

“Aston Villa”
Sezon 2012/13: 15. miejsce w Premier League.