WIDEO: Final przed walką o tytuł: uważany za zastrzelony przez hamburgera!

Zdobył pierwszą bitwę. Profiboxer Lukáš Konečný, chociaż tytuł WBO świat do 69,8 kg rywalizować aż czwartek wieczorem, kiedy był w Brno hali czeka Vodova Francuz Salim Larbi (pp z 21 godzin na Nova Sport i Voyo.cz). Najlepszy pierwszy sukces Bijeca Czech Ale cieszył się w środę po południu, gdy „zrobić” zapasy na wadze. A kiedy pozwolić pierwszy uroczystość. Udał się do jedzenia w restauracji typu fast food, a następnie udał się do kina na ten film Rejonowy Championship. Może

To będzie profiboxerem pierwszy Czech, aby zdobyć tytuł mistrza świata. Środa już Lukáš Konečný pas WBO mistrz w kategorii wagowej do 69,8 kg Bliższe spojrzenie na oficjalne ważenie przed pojedynkiem Salim Larbim do Francji.

Olympia Shopping Center wojownicy parada było niezwykłe atrakcje.Organizatorzy wznoszone w pobliżu sklepów zmniejszona pierścienia, gdzie udał się gościnnie wszystkich interesariuszy gala czwartkowa nazwie „Fists in the Dark”, który rozpoczyna się na 18 godziny w sali Vodova.

Bilety od 920 CZK są dostępne w Ticketportal i wizji z wyjątkiem ostatniego pojedynku – Larbi pięciu innych walk. Mistrz świata w tym meczu damskiej Christina Hammer, Stepana Horvátha nadzieję Czeskiej i Słowackiej numer jeden Martina Parlagiho.

W końcu miał w środę po południu, ale inne pomysły niż na polu.On oczekuje zapłaty i będzie mógł, po długich miesiącach przygotowań, aby przerwać dietę.

Gdy tylko stanął na wadze, które pokazały 69,7 kilogramów, pobiegł do najbliższej restauracji fast-food, gdzie dali wielki burger, smażone skrzydełka kurczaka i frytki. „Byłem już doczekać, aby dać Ci coś nedietního”, powiedział bokser. Horvath następnie udał się do filmu kinowego Rejonowy Championship.

Zarówno jednak było tylko małe odwrócenie uwagi od tego, co go czeka. Larbimu przeciwko 33-letniej Czech Bijeca zdecydowanym faworytem. Jest lepiej, bardziej doświadczony, silniejszy i bardziej agresywny fighter.

On ma 50 mecze w ringu zawodowym, z których 47 wygrał. Dziewięć lat młodszy rywal odboxoval tylko 19 mecze i udało siedemnaście lat.

W rankingu serwisu boxrec.com obu graczy podzielonych na 90 miejsc.Podczas końcowego trzynasty Larbi 103. „Wierzę, że zanim objęli prowadzenie i wygrać Frantík knockoutuju”, mówi bezkompromisowy ojcem trzech córek Usti nad Labem.

Jeśli jego przewidywania wychodzi, to będzie pierwszy Czech, który będzie być w posiadaniu najcenniejszy tytuł w boksie zawodowym. O bezskutecznie próbowała już cztery lata temu przeciwko ówczesnego króla Siergiej Dzinzirukovi z Ukrainy.

Obecny zespół, ale ma Tymczasowej epitet, gdyż zrezygnował obecnie rannych mistrz Zaurbek Bajsangurov z Rosji. Ze powinno to być konflikt zwycięzca końcowy – Larbi splot w ciągu 90 dni od tego, kto będzie niekwestionowanym liderem

„To są zasady, ale wezmę to tak, że jeśli wygram teraz, będę wyczyścić mistrzem świata..Zespół miał dla mnie i nie Bajsangurov “dodaje końcowy

Tematy: sport, boks, Lukáš Konečný, ważenie, waga, salim larbi, wideo, hamburger < / div>