Większość przedstawicieli show-biznesu

1

Dr Helene Wright, znana pedagog i psycholog z Wielkiej Brytanii, jest zdania, że ​​wiele dziewcząt jest narażonych na wczesne skutki seksualności społecznej. Obserwuje się je w popkulturze, kiedy nowocześni śpiewacy wychodzą ze sceny jako półnagie lub w ubraniach z przezroczystych tkanin, wywołując publiczność erotycznych tańców.

Większość przedstawicieli show-biznesu, teatralnych bohemy, świeckie lwice itp., Bardzo często manifestują niegodne zachowania, które kopiują nastoletnie dziewczyny. Zwłaszcza jeśli matka dziewczynki ma skłonność do podziwiania tej publiczności i naśladuje ją we wszystkim.

Wszystko to prowadzi do tego, że uleganie wpływowi 12-letniego nastolatka ma zazwyczaj seksowny wygląd, który nie odpowiada jego wiekowi.

I często, przez wielu ojców i matki, pożądanie dziewcząt dorastających jest zachęcane do używania jasnych kosmetyków, ubierania się w zbyt odkrywalne ubrania i ozdabiania ciała tatuażami.

W marzeniach dzieci następuje transformacja, a dziewczyna nie buduje różowych zamków, ale marzy o tym, by stać się gwiazdą w ciele wystawy, łącząc swoje życie z bogatym, sławnym mężczyzną, idąc do biznesu modelek, tworząc niezwykły urok i seksualność w swoim wyglądzie itp.

Według dr. Wrighta jest to szczególnie przerażające i alarmujące, ponieważ wielu rodziców, od najmłodszych lat, przygotowało swoje dzieci do takiego stylu życia.

Wielu producentów odzieży, kierując się modą na rzecz seksualności dziecka, produkuje staniki dla nieistniejących piersi, w których znajduje się wypychacz typu push-up. Często dziewczęce nastolatki wyglądają jak dziewczyny, które zarabiają na swoje ciało. Prezentowany jest w formie bardzo krótkich erotycznych szortów, spódnic, bluzek itp.

Jest całkiem zrozumiałe, że bardzo często nastolatki cierpią z powodu molestowania seksualnego. Posiadając smartfon od 7 roku życia i możliwość niekontrolowanego pobytu w Internecie, dziewczyna może stać się przedmiotem seksualnym. I nie jest to zaskakujące, ponieważ w wieku 9 lat może mieć własną stronę w Faisbooku, a już w wieku 10-11 lat chce być bardziej seksualna.

W takich okolicznościach rodzice nie powinni się dziwić, że w wieku 13-14 lat staje się matką i są dziadkami.

Bezpośrednim obowiązkiem wszystkich rodziców jest prawidłowe wychowanie dziecka, zapewnienie mu właściwej postawy i robienie wszystkiego, aby zapobiec jego wczesnemu wykorzystywaniu seksualnemu!