Wózki dla lalek

Zabawki_dla_dzieci

Miejsce, w którym kupujesz zabawki. Kupuj zabawki w wyspecjalizowanych sklepach, nie kupuj zabawek „z rękami” w miejscach nieautoryzowanego handlu.
Dla najmłodszych

Grzechotki dla niemowląt mają specjalne wymagania. W szczególności nie powinny być malowane lub malowane i nie powinny być cięższe niż 100 gramów. Wybierz ciasne i trwałe grzechotki – jest to szczególnie ważne, jeśli w zabawce znajduje się ciecz wózki dla lalek. Części przeznaczone do kontaktu z wargami dzieci powinny być wykonane z materiałów łatwo dezynfekujących, które nie chłoną wilgoci.
Prawa konsumenta

Kupujący ma prawo do wymiany produktu nieżywnościowego o dobrej jakości na podobny produkt od sprzedawcy, od którego produkt został zakupiony, jeżeli produkt nie pasował do kształtu, rozmiaru, stylu, koloru, rozmiaru lub konfiguracji. Wymóg ten dotyczy zabawek dla dzieci, zgodnie z art. 25 ustawy RF „O ochronie praw konsumentów”. W przypadku towarów dobrej jakości wózki dla lalek można zmienić towar o dobrej jakości w ciągu 14 dni, nie licząc dnia zakupu.

Warto jednak pamiętać, że wyjątkami są zabawki elektroniczne i nie periodyki dla dzieci, takie jak książki, broszury, albumy, wydania kartograficzne i muzyczne, arkusze, kalendarze, broszury, publikacje reprodukowane na nośnikach technicznych dobrej jakości. Tego rodzaju towarów nie można zwrócić ani wymienić.

Jeśli po zakupie zauważyłeś usterki w wybranej zabawce, to jako konsument masz prawo do:

wymagają zabawek zastępczych dla podobnych (ten sam model lub artykuł);
zażądać zastąpienia tego samego produktu innej marki (modelu, artykułu) odpowiednim przeliczeniem ceny zakupu;
domagać się proporcjonalnego obniżenia ceny (wartość zabawki);
zażądać natychmiastowego wózki dla lalek i nieodpłatnego usunięcia wad towarów lub zwrotu kosztów ich korekty przez konsumenta lub osobę trzecią;
odmówić wykonania umowy sprzedaży i zażądać zwrotu kwoty zapłaconej za towar, to jest na żądanie sprzedawcy i na jego koszt, konsument musi zwrócić towar z wadami, a konsument ma prawo żądać pełnego odszkodowania za poniesione szkody.

Szczegóły: AlaKoala.pl