Z ringu do szpitala. Po thrash z Klicka Puleva będzie dobrze

Dla bułgarskiego boksera Kubrat Puleva to przegrana bitwa o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej Wladimir Klitschko z lekkim skutków zdrowotnych. Po knockdown w piątej rundzie potwierdziło podejrzenie złamania kości policzkowych, szczęki rannych i oryginalne informacje o ciężkim wstrząsem po lekarzy TK zmienił się lekkim wstrząsem mózgu. Z ringu, jednak poszedł prosto do szpitala w Hamburgu i nie mógł uczestniczyć w konferencji prasowej.

„Zawsze chcemy, że sportowiec po pojedynku zdrowe. Ale to Holt sportu”, powiedział Kliczko po uzyskaniu informacji, że Puleva złamane kości policzkowych i ciężki wstrząs mózgu.Trzydzieści osiem lat ukraiński pozostał władcą organizacji zawodowych, WBA, WBO, IBF i IBO mniej.

Według Klicka są Pulevovy blizny i odwet za jego słownych ataków, które tradycyjnie poprzedzają walki titulovým. Przykładem Puleva, powiedział, że ukraiński mistrz bokserski jako dziewczyna, a nie sercem.

Bułgarska organizacja IBF challenger przyznał ciosy ciężko od samego początku, w pierwszej rundzie był dwa razy na ziemi. Był wyraźnie wstrząśnięty, ale podniósł siłę i kontynuowane. W trzeciej rundzie trochę siła opadnie, ale przed końcem piątej rundzie nie mógł pomóc Kličkův lewy sierpowy i sędziowie Pojedynek zakończył się przedwcześnie.

Z obrzęk twarzy w szpitalu w ciągu trzech godzin porannych. „To nie ma nic złamane, zrobił nic specjalnego.Kubrat chciał do szpitala, ale lekarz chce wykluczyć krwawienie „, powiedział trener Pulevův agencja Otto Ramin DPA.

trzydziestu trzech Bułgarów w sobotę przed północą w Hamburgu po raz pierwszy znalazł zdobywca, wygrał 20 walk. Kliczko w 66. pojedynku w ringu zawodowym zdobył 63 zwycięstw. Ostatni raz stracił półtorej dekady temu (z Lamon Brewster tytuł WBO).

Tuż po udanej obrony już siedemnasty kolejności Kliczko poleciała do USA na ciężarną narzeczoną Hayden Panettiereovou [Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w dwa tygodnie

Tematy:. Urazy, boks, profesjonalny Puleva Sport

< div class = "container-akcji jasne margin-bottom-double">

  • Najnowsze komentarze