Záborský s dwa cele i szwów za bohatera ucha IFK Helsinki

w Helsinkach. Hero IFK Helsinki w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów ćwierćfinale hokej stał Tomáš Záborský. Te dwa cele umieszczone wygraną fińskiego klub Frölunda = 2: 1, a w trzecim okresie musiały przejść pilnego leczenia w garderoby. Pomimo rany spowodowane przez uszkodzenie łyżwy Robina Figrena na spotkanie i wrócił z kilkoma szwami niego i implikacji.

Záborský wysłał swój zespół na prowadzenie już po 34 sekundach gry, gdy numeracji od 2 do 1 postanowił po osobnika i lewym kole zdobyć opiekun Linus Fernströma. Po 13 minutach, w porównaniu do wypalania zamiatanie dół podczas włączania odgrywa Mathis Olimb, ale po 25 minutach przyszedł Jeszcze chwila Punktacja słowacki napastnik.Na lewym skrzydle w przewadze liczbowej nakorčuľoval krążek w strefie ofensywnej i strzał zza przesadził Fernströma.

„To był bardzo dobry mecz, który grał ciężko od samego początku.


Wiedzieliśmy, że przed nami stoi naprawdę silny rywal. Naszym celem było pracować więcej niż oni, i tworzyć presję na ofensywie. Jesteśmy zadowoleni że udało się nam w końcu bronić wąską zwycięstwo. Po to jest nasza szansa, aby przejść wyżej, „powiedział yle.fi internetowej Záborský.

W 46 minucie 27-letni skrzydłowy, który niedawno zakończył karierę reprezentacyjną, ledwie zbierać lód do przymusowego interwencji Figrenovou skated w twarz.Mimo, że jego droga na ławce musiał pomóc drużyny, spotkanie wreszcie implikacje.

„I nagle przed sobą widział tylko swoje łyżwy. Starałem się ich unikać, ale nadal ma jedno trafienie w tylnej części ucha. Musiałam iść do szpitala i głęboką ranę mi odpadł kilka szwów. I jednak wrócę na lodzie „, dodał.

Oba zespoły spotkają się w rewanżu już wtorek, 09 grudnia Frölunda będzie mieć w domu lodu na pierwszym dogonić deficytu jeden cel fińskiego konkurenta.

„Zagrali naprawdę szybki hokej, ale w Szwecji to będzie trochę inna gra. Jest większy lodowisko, które musimy przystosować tak szybko, jak to możliwe. Jednak jesteśmy na korzyść postępu mamy większe szanse.Musimy skupić się „, powiedział Záborský.

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. zegary dziecięce